«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Ця пісня та музичне відео для тих, хто стоїть на межі. Хто боїться зробити крок уперед. Хто вагається: мовчати чи говорити; залишитися чи почати з нуля. Ця пісня — про те, що навіть коли страшно, треба тиснути на “газ”. Бо життя — занадто крихке, щоб зупинятися.
Допомога може бути як одноразовою, так і щорічною
Людям, які перебували або перебувають зараз у російському полоні, держава виплатить фінансову допомогу. Для цього потрібне документальне підтвердження факту позбавлення свободи.
Про це повідомляє Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
"Особам, стосовно яких встановлено факт позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України, може бути надана щорічна й одноразова державна грошова допомога, - йдеться у повідомленні. - Зокрема, на час перебування таких осіб у місцях несвободи передбачена фінансова підтримка у розмірі 100 тис. гривень щорічно. Оформити вказану допомогу можуть члени їхніх сімей. Після звільнення з полону зазначені особи мають право на одноразову виплату від держави 100 тис. гривень."
Щоб отримати держдопомогу, необхідно звернутися до Мінреінтеграції та написати заяву, форма якої є за цим посиланням.
Як раніше писав Інформатор, Україна має достатній обмінний фонд для обміну полоненими з росією. Проте, країна-агресор має невисокий інтерес до деяких груп військовополонених, які воювали проти України.
Нагадаємо, в Україні запустили онлайн-сервіс для пошуку військовополонених та зниклих безвісти під час війни. Крім того, в Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф.
ідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.