Головна
Україна
Події
17:54, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні запустили онлайн-сервіс для пошуку військовополонених та зниклих безвісти під час війни. Уже вдалось звільнити з полону 573 людини. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наКоординаційний штаб з питань поводження з військовополоненими. Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів. Тепер є можливість повідомити про обставини зникнення особи через онлайн-форму.Ваше звернення опрацюють протягом 2 діб. Тим громадянам, які звернулися до Обєднаного центру з пошуку та звільнення полонених раніше, повторно заповнювати електронну форму не потрібно надана інформація вже опрацьована. Відправлені через форму дані є конфіденційними. Звертаємо увагу, що питання звільнення полонених знаходиться у виключній компетенції органів державної влади.Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими застерігає від шахрайських схем, коли незнайомці можуть пропонувати "допомогу" у нібито визволенні родичів з полону. Не надавайте інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та незнайомцям. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення. Нагадаємо,в Українівідновили виплати полоненим та звільненим з полону громадянам. Крім того, вповернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації"до рф. Такожписав, як в Українішукають безвісти зниклих та загиблихза ДНК. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

В Україні запустили онлайн-сервіс для пошуку військовополонених та зниклих безвісти під час війни

Читать на русском
В Україні запустили онлайн-сервіс для пошуку військовополонених та зниклих безвісти під час війни

Тепер є можливість повідомити про обставини зникнення особи через онлайн-форму

В Україні запустили онлайн-сервіс для пошуку військовополонених та зниклих безвісти під час війни. Уже вдалось звільнити з полону 573 людини. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів. Тепер є можливість повідомити про обставини зникнення особи через онлайн-форму. Ваше звернення опрацюють протягом 2 діб. Тим громадянам, які звернулися до Об’єднаного центру з пошуку та звільнення полонених раніше, повторно заповнювати електронну форму не потрібно – надана інформація вже опрацьована.

Відправлені через форму дані є конфіденційними. Звертаємо увагу, що питання звільнення полонених знаходиться у виключній компетенції органів державної влади. Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими застерігає від шахрайських схем, коли незнайомці можуть пропонувати "допомогу" у нібито визволенні родичів з полону.

Не надавайте інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та незнайомцям. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення.

Нагадаємо, в Україні відновили виплати полоненим та звільненим з полону громадянам. Крім того, в Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф. 

Також Інформатор писав, як в Україні шукають безвісти зниклих та загиблих за ДНК.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.