В Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф

Читать на русском

Таким чином, на сьогодні вже 50 українських дітей вдалося повернути з рф

Читать на русском
В Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф

Таким чином, на сьогодні вже 50 українських дітей вдалося повернути з рф

В Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф. Шансів вирватись у них майже не було.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Харків’янка, рятуючись від щоденних ворожих обстрілів, намагалась евакуюватись з дітьми через російський Бєлгород. Але росіяни їх – як і багато інших українських сімей – ошукали та вивезли у важкодоступну російську глибинку.

"Нас доправили на межу Зауралля та Західного Сибіру – у місто Курган. Шансів вирватись майже не було. Тоді моя старша донька, яка залишилась в Україні, забила на сполох, звернувшись до Мінреінтеграції", – розповідає жінка.

Суворий досвід, який довелося їй отримати, – наочна демонстрація, чим загрожує "евакуація" у бік рф. Процес повернення був непростим і ось нарешті родина вдома. Зазначимо, що у разі, коли ви втратили зв'язок з вашими близькими, яких окупанти депортували до рф, телефонуйте на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48.

Нагадаємо, в Україні знайшли понад 1 600 неідентифікованих тіл, найбільше — у Київській області. Крім того, триває обов'язкова безкоштовна евакуація цивільних з Донецької області.

Також Інформатор писав, як в Україні шукають безвісти зниклих та загиблих за ДНК.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.