У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Робота над поверненням українських захисників триває
Україна має достатній обмінний фонд для обміну полоненими з росією. Проте, країна-агресор має невисокий інтерес до деяких груп військовополонених, які воювали проти України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресцентр Головного управління розвідки України.
"Можемо констатувати: щодо певних груп своїх же представників і російських військовополонених рф має невисокий інтерес. Якщо ми говоримо про мобілізованих і військових із території ОРДЛО та представників “ЛНР”/”ДНР”, то справді до них найнижчий інтерес. Це ми бачимо на різних щаблях ставлення: від того, що вони найгірше навчені, вони у прямому сенсі примусово мобілізовані, найгірше одягнені і з найгіршою зброєю, до в тому числі питання обміну”, – розповів представник ГУР Андрій Юсов, коментуючи інформацію про те, що країна-окупант “ділить на сорти” своїх військовополонених.
Попри це, переговори щодо питання обміну полоненими тривають.
"росія чомусь вважає, що вона іноді досі може диктувати умови, а це не так. Робота над поверненням українських захисників триває, і чекаємо на новини. Обмінний фонд та інші інструменти для повернення українських захисників в Україні достатні. Окрім того, він постійно поновлюється. І це те, над чим працюють Україна і власне всі Збройні сили. Коли ми говоримо про процес повернення, то обмін – лише один з інструментів повернення наших захисників. Обмінний фонд – це дуже складна, багаторівнева і нелінійна річ. Мова далеко не часто може йти лише про кількість. Конкретику не будемо обговорювати, але повірте, що і координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими, і відповідні робочі групи роблять усе можливе і використовують усі інструменти для того, щоб повернути наших захисників", – зазначив Юсов.
Нагадаємо, в Україні запустили онлайн-сервіс для пошуку військовополонених та зниклих безвісти під час війни. Крім того, в Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф.
Також Інформатор писав, як в Україні шукають безвісти зниклих та загиблих за ДНК.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.