"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Приблизний підрахунок збитків навколишньому середовищу України перевищив 56 мільярдів євро
Україна буде вимагати від росії компенсації за шкоду навколишньому середовищу. Всі російські атаки завдають великої шкоди довкіллю. Приблизні збитки вже перевищили 56 мільярдів євро.
Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, передає пресслужба ОП. За його словами, після російських обстрілів якість повітря у Києві погіршилася.
"Усі напади завдають величезної шкоди. Після останньої атаки росіян якість повітря у Києві значно погіршилася через високу концентрацію продуктів горіння, хімікатів та пилу. Приблизний підрахунок збитків навколишньому середовищу перевищив 56 мільярдів євро з більш ніж 3300 задокументованими судовими справами", - повідомив Єрмак.
Керівник ОП зазначив, що Україна рішуче налаштована бути однією з перших країн у світі, яка притягне агресора до відповідальності саме за збитки, завдані довкіллю. Також Єрмак подякував Міжнародній робочій групі за створення Природоохоронного договору для України.
"Цей документ має стати керівництвом по боротьбі з негативним впливом війни на природу. Не лише для України, а й миру", - наголосив Єрмак
Щодня довкілля України зазнає великих збитків через повномасштабне вторгнення росії. Так, один день війни коштує навколишньому середовищу 4 млрд грн або 102 млн євро.
Відомо, що тільки збитки від підриву Каховської ГЕС, за попередніми підрахунками ООН, Мінекономіки та Київської школи економіки, становлять майже 14 млрд доларів. Згідно з підрахунками, пряма шкода, заподіяна інфраструктурі та активам, становить 2,79 млрд доларів, розмір збитків - понад 11 млрд доларів. Найбільшою проблемою є тривалий вплив катастрофи на довкілля.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.