Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Інститут з'явився після указу Джо Байдена про штучний інтелект
У Сполучених Штатах Америки створили Інститут-консорціум із безпеки штучного інтелекту (ШІ), який об'єднав понад 200 провідних технологічних компаній, у тому числі OpenAI, Google, Mastercard та Visa. Цей консорціум утворює найбільшу групу з тестування та оцінки, фокусуючись на створенні основ для "нової науки про вимірювання в галузі безпеки ШІ".
Про це повідомляє Reuters. Видання пише, що міністр торгівлі США Джина Раймондо оголосила про створення Американського інституту з безпеки інтелектуальних систем (AISIC). В нього увійдуть провідні компанії, зокрема OpenAI, Google, Anthropic, Microsoft, Meta Platforms, Apple, Amazon.com, Nvidia, Palantir, Intel, JPMorgan Chase та Bank of America.
Також уряд США визначив важливу роль у встановленні стандартів та розробці необхідних інструментів для пом'якшення ризиків та максимального використання потенціалу штучного інтелекту. До об'єднання також приєдналися такі гіганти, як BP, Cisco Systems, IBM, Hewlett Packard, Northop Grumman, Mastercard, Qualcomm, Visa, а також великі наукові та урядові установи.
Групі доручили роботу над пріоритетними завданнями, зазначеними в указі президента США Джо Байдена, серед яких розробка керівних принципів, оцінка можливостей, управління ризиками, безпека та захист інтелектуальних систем, а також маркування контенту. Такий консорціум є кроком у напрямку створення стандартів інтелектуальної безпеки та забезпечення контролю за розвитком штучного інтелекту.
З0 жовтня 2023 року президент США Джо Байден видав указ з метою зниження ризиків, пов'язаних зі штучним інтелектом. Згідно з цим документом, розробники систем ШІ зобов'язані повідомляти результати випробувань безпеки уряду США перед оприлюдненням.
Указ має вісім основних цілей:
Також у документі вказується на необхідність встановлення стандартів для такого тестування та розгляду різних ризиків, включаючи хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні та кібербезпекові. Реакція на такий наказ була неоднозначною серед промислових та торгових груп.
Дональд Трамп є "людиною-хаосом" і класичним політичним флюгером: чи є його участь у виборах в США невідворотною, що зможе завадити йому перемогти й чого від усього цього чекати Україні, міркує політтехнолог Борис Тізенгаузен.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.