Міністерство енергетики російської федерації визнало зупинку кількох нафтопереробних заводів після чисельних атак українських безпілотників і пожеж на об'єктах
У росії відчули наслідки атак українських дронів по нафтопереробних заводах. Після масованих ударів з влучанням і пожеж на об'єктах низку НПЗ довелось зупинити. В уряді росії цей факт підтвердили.
Як передає російське провладне видання Інтерфакс, відповідну заяву у середу 10 березня зробили у Міністерстві енергетики рф. Його очільник Микола Шульгінов проінформував, що російський уряд обговорює з нафтовими компаніями можливість збільшити виробництво пального на тих НПЗ, які ще не було зупинено.
Шульгінов бадьоро відрапортував, що бачить можливість збільшення випуску палива на НПЗ, куди ще не прилітали дрони, а відтак вони поки що працюють. Прильоти дронів і пожежі він завуальовано назвав "інцидентами на низці заводів".
"Через зупинку низки НПЗ у нас справді виникли проблеми з постачанням пального на схід країни. Додаткові заходи для стабільного забезпечення пальним пов'язані, зокрема зі збільшенням випуску моторного палива, та зі зняттям логістичних обмежень" – сказав російський міністр.
Напередодні з'явилася інформаія, що у росії встановлюють ракетні системи ППО біля нафтогазових об'єктів після численних атак дронів. Прикривати НПЗ будуть військові разом із нацгвардійцями.
Таке рішення прийняли у Кремлі після того, Україна зосередила атаки по російських нафтопереробних заводах та інших енергетичних об'єктах. Журналісти The Guardian порахували, що внаслідок ударів українських безпілотників було виведено з ладу потужність російських НПЗ обсягом від 600 до 900 тисяч барелів. Це становить 10 -15% щоденної нафтопереробки рф.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.