Удари безпілотників вивели з ладу потужність російських НПЗ обсягом від 600 до 900 тисяч барелів, що становить від 10% до 15% щоденного нафтоперероблення
Москва вирішила захистити нафтогазові об'єкти за допомогою ракетних систем протиповітряної оборони. Таке рішення прийняли у Кремлі після того, Україна зосередила атаки по російських нафтопереробних заводах та інших енергетичних об'єктах. Прикривати НПЗ будуть військові разом із нацгвардійцями.
Про рішення Москви захистити енергетичні об'єкти за допомогою ППО повідомляє The Guardian. Видання наводить статистику збитків нафтогазової промислововсті держави-агресора і пише, чому це корисно для України.
"Ми спільно працюємо, у тому числі з колегами з Росгвардії, з прикриття об'єктів, з встановлення відповідно систем захисту типу "Панцир"", - цитує The Guardian директора департаменту з розвитку газової промисловості міненерго рф Артема Верхова.
Журналісти порахували, що внаслідок ударів українських безпілотників було виведено з ладу потужність російських НПЗ обсягом від 600 до 900 тисяч барелів. Це становить 10 -15% щоденної нафтопереробки рф.
"У 2024 році сталося 15 атак безпілотників на 13 нафтопереробних заводів у дев'яти регіонах РФ. З них значні пошкодження зазнали вісім об'єктів. Такі удари, якщо вони продовжуватимуться, можуть знекровити росію та допомогти Україні на фронті", - пише видання.
Від січня 2024 року Україна посилила атаки на російську нафтову інфраструктуру ворога. Її мета - руйнація і виведення з ладу нафтопереробних заводів, щоб завдати шкоди забезпеченню російської армії.
Найбільша атака була 17 березня. Цього дня Міноборони рф повідомило, що російські сили протиповітряної оборони відбили атаки безпілотників на території щонайменше восьми областей росії. Загалом було збито нібито 35 дронів. Писали, що 17 БПЛА були знищена в Краснодарському краї. Там один із дронів атакував нафтопереробний завод у Слов'янську-на-Кубані, спричинивши пожежу. Також у Московській області сили ППО збили два безпілотники в Домодєдово.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У своїй практиці адвоката Сергій Войченко зустрічав різноманітні випадки та справи. Які з них особливо запам'ятовуються адвокату? Яка справа має особливий важіль, щоб вона залишалася в пам'яті фахівця? У цьому відео розглянемо різні аспекти роботи адвоката та дізнаємося, які справи можуть стати важливими в їхній практиці. Приєднуйтеся до перегляду та дізнайтеся більше разом із Сергієм Войченком, керуючим партнером адвокатського об'єднання «Войченко і Дульський».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.