Головна
Україна
Події
12:20, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

Серед особистих речей народного депутата Полякова знайшли два катетери зі слідами невідомої речовини. Також у поліції підтвердили, що в крові нардепа виявили метадон. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ.   "Яким чином в організм народного депутата потрапив метадон - з'ясовує слідство. Хочу зазначити, що під час огляду тіла покійного на той момент народного депутата, серед його особистих речей виявили готівку в сумі близько 10 000 гривень і 800 доларів США, а також два зразки катетерів із речовиною бурого кольору. Що це за речовина, ми так само досліджуємо", — розповів Євген Єнін, перший заступник міністра МВС. За його словами, поліція допитала додаткових свідків і з'ясовує, як метадон потрапив в організм Антона Полякова. Також заступник додав, що сам метадон не несе смертельну небезпеку. Нагадаємо, у ніч на 8 жовтня в Києві помер нардеп Антон Поляков. Слідчі порушили кримінальне виробництво за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Раніше в поліції повідомили, що, згідно з результатами розтину, смерть народного депутата наступила від гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця. Пізніше у МВС заявили, що в крові Полякова знайшли метадон, синтетичний лікарський препарат із групи опіоїдів. Також у МВС розповіли про три версії смерті нардепа Антона Полякова. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

У речах нардепа Полякова знайшли два катетери зі слідами невідомої речовини

Читать на русском

У речах два Полякова знайшли зразка катетерів із речовиною бурого кольору

Читать на русском
У речах нардепа Полякова знайшли два катетери зі слідами невідомої речовини

У речах два Полякова знайшли зразка катетерів із речовиною бурого кольору

Серед особистих речей народного депутата Полякова знайшли два катетери зі слідами невідомої речовини. Також у поліції підтвердили, що в крові нардепа виявили метадон.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ.

 

"Яким чином в організм народного депутата потрапив метадон - з'ясовує слідство. Хочу зазначити, що під час огляду тіла покійного на той момент народного депутата, серед його особистих речей виявили готівку в сумі близько 10 000 гривень і 800 доларів США, а також два зразки катетерів із речовиною бурого кольору. Що це за речовина, ми так само досліджуємо", — розповів Євген Єнін, перший заступник міністра МВС.

За його словами, поліція допитала додаткових свідків і з'ясовує, як метадон потрапив в організм Антона Полякова. Також заступник додав, що сам метадон не несе смертельну небезпеку.

Нагадаємо, у ніч на 8 жовтня в Києві помер нардеп Антон Поляков. Слідчі порушили кримінальне виробництво за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Раніше в поліції повідомили, що, згідно з результатами розтину, смерть народного депутата наступила від гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

Пізніше у МВС заявили, що в крові Полякова знайшли метадон, синтетичний лікарський препарат із групи опіоїдів.

Також у МВС розповіли про три версії смерті нардепа Антона Полякова.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.