“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Шахраї часто представляються співробітниками банку
У Польщі активізувалися шахраї. У російськомовному середовищі вони орієнтовані, зокрема, на гаманці, а точніше, рахунки українців.
Інформатор розповість про найпоширеніші способи обману та виманювання грошей з посиланням на Gremi Personal.
Шахраї представляються співробітниками банку, уточнюють, чи брала людина кредит або чи щойно переказувала гроші з рахунку на рахунок. Спантеличений клієнт губиться, починає хвилюватися, переживаючи про збереження своїх коштів, і розповідає конфіденційну інформацію.
Часто "співробітники банку" знають ім'я, прізвище та клієнтом якого банку ви є. Номер телефону, з якого телефонують, може навіть висвічуватися з назвою банку. Пам'ятайте, це не є підставою повідомляти будь-які додаткові дані цим людям. Як тільки вони їх отримають, відразу "обчистять" ваші рахунки.
Шахрай дзвонить як представник банку та називає отриману раніше під час "перепису населення" інформацію, щоб жертва переконалася, що він справді є співробітником банку. А далі намагаються дізнатися реальні банківські дані клієнта – дівоче прізвище матері та інші відомості.
Аферисти розповідають про заборгованість або взятий на ім'я жертви кредит. У цьому випадку вони намагаються дізнатися дані та примусити до переказу на погашення заборгованості або самі знімають гроші з рахунку.
Шахраї розсилають повідомлення про те, що нібито потрібно зробити передоплату за доставку посилки, щоб забрати її в поштамті. У повідомленні зазвичай вказана адреса сайту, переходити на яку категорично не можна. Це фішинговий ресурс, який веде на сайт аферистів. Там вони можуть зняти гроші або оформити на вас онлайн-кредит.
Раніше Інформатор повідомляв, що криптошахраї крадуть біткоїни у власників iPhone через програми для знайомств.
Також ми писали, що у Чернігові шахраї змусили жінку віддати їм чотири тисячі доларів, розповівши, що її донька нібито потрапила до лікарні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.
Фото - Perekaz24.eu