“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Картина не постраждала, адже захищена куленепробивним склом
У Парижі дві екоактивістки вирішили влаштувати “акцію” в музеї “Лувр”. Там вони облили супом картину Леонардо да Вінчі “Мона Ліза”. Своїм вони хотіли привернути увагу до проблем у сільськогосподарському секторі Франції.
Про це повідомляє BBC. Інцидент також потрапив на відео.
“Що важливіше — мистецтво чи право на здорове та екологічно чисте харчування? Наша сільськогосподарська система хвора”, – вигукнули жінки під час своєї “акції”.
Відомо, що напад влаштували 24-річна Саша і 63-річна Марі-Жульєт, але їхніх прізвищ не називають. Сама ж картина залишилася неушкодженою. Вона захищена куленепробивним склом.
Par leur action non violente, Sasha (24ans) et Marie-Juliette (63ans) exigent la mise en place d'une Sécurité Sociale de l'Alimentation Durable. [2]
— Riposte Alimentaire (@riposte_alim) January 28, 2024
👉https://t.co/FLzMmVW4tW@SocialeAlim #SSAD #Alimentation pic.twitter.com/i4YS6VrrRX
“Мону Лізу”, яку також називають “Джоконда”, написав Леонардо да Вінчі на початку 16 століття у Флоренції. Вона започаткувала назву “ефект Мони Лізи”, коли створюється враження, ніби субʼєкт зображення завжди дивиться прямо на вас, незалежно від того, де ви стоїте. Науковці ж зʼясували, що жінка на картині не дивиться прямо.
Також хімічний аналіз полотна "Мона Ліза" показав, що да Вінчі використовував методи, які випереджали час на багато років. Нещодавно один з вчених дійшов висновку, що на полотні зображений етрусько-римський міст Роміто в муніципалітеті Латеріна, в італійській провінції Ареццо. Тепер команда дослідників дізналася, як да Вінчі намалював його. Виявилося, що митець використовував свинцевий білий пігмент і доповнював свої олійні фарби оксидом свинцю. Більш широкого використання ця техніка набула тільки століттям пізніше, в 1600-х роках, відколи її використав Рембрандт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.