“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Її викрали з музею міста Нансі
Україна завершила передавання Франції картини художника Поля Сіньяка "Порт Ла-Рошель". Її кілька років тому викрали з музею міста Нансі.
Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко, передає Інформатор .
У місті Нансі відбулася міжнародно-правова процедура передавання картини. Посол України підписав акт передачі спільно з мером міста Матьє Кляйном.
"Взяв участь в церемонії повернення місту Нансі викраденої картини Поля Сіньяка, знайденої завдяки українським слідчим і командній роботі з французькими колегами", - заявив Омельченко.
Дипломат підкреслив, що Франція завжди може розраховувати на Україну як на надійного друга і партнера.
Для довідки: Поль Синьяк - відомий французький художник-неоімпресіоністів, пейзажист, історик і теоретик мистецтва.
Що сталося з картиною
У квітні 2018 року поліцейські України затримали угруповання, яке викрало картину "Порт Ла-Рошель" французького художника Сіньяка з музею Нансі. Її знайшли у підозрюваних у вбивстві ювеліра Сергія Кисельова. Слідчі припускають, що злочинці вкрали ще одну картину, французького живописця Ренуара.
Один з викрадачів зізнався, що вони вкрали картину, тому як її легко було вивезти. Вартість картини становить 1,5 млн доларів.
Нагадаємо, міністерство культури і інформаційної політики України проводить розслідування і з'ясовує походження ікони. Крім того, посол Боснії повернув назад українську ікону,подаровану Лаврову.
Також Інформатор писав, що Боснія віддасть скандальну ікону, але не Україні.