Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У НАТО є лише 2-3 роки, щоб підготуватися до війни з РФ
На думку найвищого за рангом норвезького генерала, НАТО має два-три роки на підготовку до нового витка конфронтації з Росією. За словами Ейріка Крістофферсена, цей термін останнім часом скоротився.
В інтерв'ю з Bloomberg він нагадав, що ще донедавна НАТО відводило Росії приблизно 10 років на відновлення її військового потенціалу. Усе це через виснаження запасів у зв'язку з повномасштабною війною проти України.
"Я думаю, що ми повернулися до коротшого періоду, ніж 10 років, через нинішню військово-промислову базу у Росії. Це займе трохи часу, у нас є вікно на наступні 2 або 3 роки, щоб відновити наші сили і запаси, одночасно підтримуючи Україну", - повідомив він.
Крістофферсен підкреслив, що у питанні підготовки альянс повиннен прискоритися і переконатися, що готовий до будь-якого розвитку подій.
У відповідь на агресію Росії в Україні, яка триває вже три роки, НАТО готує стратегію перекидання військ на східний фланг у разі ймовірного протистояння з Росією. Серед планів: висадка солдатів у голландських портах і переправлення їх потягом через Німеччину до Польщі, пише The Telegraph.
Плани операцій НАТО передбачають створення сил швидкого реагування чисельністю щонайменше 300 тисяч солдатів та розміщення на східному фланзі альянсу додаткових підрозділів розміром з бригаду.
У рамках стратегії НАТО запланувало багато "сухопутних коридорів", якими у разі конфлікту з Росією американські війська та бронетехніка будуть перекинуті на лінію фронту.
Зазначається, що у разі війни американські солдати висадяться в одному з п'яти портів і будуть рухатися заздалегідь запланованими маршрутами. Основні плани передбачають висадку солдатів у голландських портах і їхнє перекидання потягами через Німеччину до Польщі.
"Якщо сили НАТО, що входять до Нідерландів, зазнають російського бомбардування або якщо порти у Північній Європі будуть знищені, альянс зосередиться на портах в Італії, Греції та Туреччині", — йдеться у статті.
З портів в Італії американські війська можуть потрапити в Україну сухопутним шляхом через Словенію, Хорватію і Угорщину. Існують також плани транспортування сил з турецьких і грецьких портів через Болгарію і Румунію на східний фланг альянсу. Плануються також перекидання військ через порти на Балканах, а також через Норвегію, Швецію і Фінляндію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.