У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Російська пропаганда знову заістерила
Росіяни регулярно погрожують застосувати ядерну зброю проти Польщі. Цього разу в програмі російського пропагандиста Володимира Соловйова один із російських "експертів" сказав, що достатньо 10-15 хвилин, щоб польська держава, громадяни і мова зникли з лиця Землі.
Пропагандист зазначив, що для ударів по Польщі достатньо 30 чи 40 ядерних боєголовок. Після ударів ними країна, начебто, зникне.
"Беремо, наприклад, Польщу як найближчу до нас, як найбільш реального кандидата опинитися невеликим таким, необмеженим театриком ядерної війни. Там знайдеться 20 великих міст? Навряд. Навіть, якщо порахувати, що на кожне місто потрібно виділити по дві боєголовки, – це всього 30-40 боєголовок, це всього залп одного дивізіона "Іскандерів": 16 пускових, на кожну – по дві (боєголовки – ред.). Час підльоту – 5-6 хвилин; підготовка польотних завдань на місці – 3-5 хвилин на розгортування. 10-15 хвилин – і Польща як держава, а поляки як народ, зникають з лиця землі разом зі своєю мовою. Ось це європейці повинні дуже-дуже добре розуміти", – висловився російський пропагандист.
Це черговий випадок, коли російська пропаганда намагається налякати країни Заходу використанням атомної бомби. Раніше Польщі погрожували і глава Радбезу Дмитро Медведєв, і навіть глава російської дипломатії. Восени минулого року Сергій Лавров припустив, що існують "надзвичайні обставини", за яких Кремль може використати свій ядерний арсенал. При цьому він не уточнив, про які "обставини" йдеться.
Значна частина інформації, яку подають російські ЗМІ чи урядовці, є елементом пропаганди РФ. Такі повідомлення є частиною інформаційної війни, яку веде РФ. Погрози завжди використовуються, коли, наприклад, НАТО збільшує допомогу Україні. Також подібну реакцію в Кремлі викликають ідеї відправлення на війну солдат із західних країн, а також дозволу Києву завдавати ударів по території РФ західною зброєю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.