"Великий Бандерік" має в комплекті 8 потужних двигунів і здатний витримувати навантаження до 31,5 кг
Міністерство оборони оголосило, що на фронті успішно використовують український дрон "Великий Бандерік", який був допущений до експлуатації у квітні цього року. Він має вісім потужних двигунів і може підняти у небо вантаж до 31,5 кг.
Як повідомили у пресслужбі міністерства, цей дрон має кілька основних переваг, які роблять його втіленням передових ідей. До того ж, вітчизняний октокоптер під час РЕБ-випробувань показав чудовий результат: успішно функціонував попри сніг, шквальний вітер та роботу усього РЕБ-обладнання, що було на полігоні.
"Великий Бандерік" оснащений 8 потужними двигунами, які забезпечують надійну роботу. Крім того, він здатний витримувати навантаження до 31,5 кг і готовий до різних завдань. Багатофункціональна система скидання забезпечує точну доставку різних типів боєприпасів, а за віддалене управління з будь-якої точки світу відповідає універсальна наземна станція", - розповідається у повідомленні.
Війну в Україні називають "війною дронів" бо без них не проходить жодна воєнна операція. Завдяки аеророзвідці артилеристи знищують техніку та склади окупантів. Дістається й поодиноким росіянам, які прийшли з війною на українську землю.
За словами Міністра оборони України Олексія Резнікова, на озброєнні ЗСУ вже стоїть 28 різних безпілотників українського виробництва. У відомстві запевняють, що ретельно відбирають БПЛА й не купляють для війська непотріб. Відомо, що Кабмін тільки цього року виділив понад 40 млрд гривень інвестицій в українських виробників дронів.
Так, українські військові використовують на фронті дрони-санітари, які потрібні для евакуації загиблих, до тіл яких неможливо або небезпечно дістатися. Можливо, нещодавно саме про один з таких розповідав кадирівець та запевняв, що ці "дрони з клешнями викрадають російських поранених військових".
Український безпілотник українського виробництва SpyGun призначений для глибинної розвідки. Ще ним у разі потреби можна коригувати вогонь. Він здатен підійматися на висоту до 1500 метрів, але робоча сила становить 500-600 метрів. У повітрі безпілотник може перебувати 120-160 хвилин й рухатись зі швидкістю до 90 км/год.
У Дніпрі створили унікальний розвідувальний безпілотний авіаційний комплекс (БпАК) "Чаклун". Також повідомляли, що підводний український безпілотник Toloka, який використовується для боротьби з російським флотом у Чорному морі. Він відносно невеликий. Його довжина становить лише 2,5 метри.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.