“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Підпільну «медичну» установу організувала місцева мешканка
У Краматорську поліцейські ліквідували заклад з надання фальшивих довідок про відсутність коронавірусу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу МВС.
Фейкова довідка про відсутність захворювання коштувала 800 гривень, в деяких випадках - зі знижкою.
42-річна краматорчанка розмістила в мережі оголошення про надання зазначених послуг нібито від імені однієї з офіційно зареєстрованих в Україні медичних компаній.
При цьому, міні-цех з виготовлення підроблених довідок фігурантка організувала в квартирі багатоповерхівки. ПЛР-тестування проводили її "колеги". Для клієнтів вона переобладнала передпокій своєї квартири.
Людина могла не знати, що отримує недійсний результат. Фейкові довідки про проходження тесту на COVID-19 фігурантка готувала в домашніх умовах. Бланки тестів роздруковувала на лазерному принтері, шаблони для роздруковування бланків знайшла в інтернеті, як і QR-код, який генерувала на сайті самостійно. Печатки підозрювана замовляла в інтернеті.
«Лабораторія» діяла під прикриттям, не було ніяких вивісок та інших позначень медичного закладу. Замовників довідок шукала серед клієнтів туристичних агенцій.
Поліцейські вилучили за адресою порожні бланки медичних установ, штампи та печатки різних установ в кількості 20, чернетки із записами клієнтської бази, близько 30 готових довідок про проходження людиною тестування на наявність захворювання COVID-19 та чеки про їх оплату, ноутбуки, планшет і мобільний телефон.
За чотири місяці зловмисниця заробила понад 150 тисяч гривень. За фактом порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі до трьох років.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні за добу підтвердили 6 531 новий випадок COVID-19 .
Також повідомлялося, що в Україні до нової програми медгарантій включили пакет вакцинації проти COVID-19.