Американські законодавці повинні розробити новий законопроєкт щодо допомоги, за який і проголосують
Спікер нижньої палати Конгресу США Майк Джонсон виявив готовність голосувати за пакет допомоги Україні. Це може статись наприкінці березня – початку квітня цього року. Для того, щоб голосування відбулось, законодавці повинні внести певні правки до законопроєкту.
Про зміни у планах Конгресу повідомило видання CNN. Зазначається, що Джонсон провів зустріч з республіканцями, у рамках якої й заявив, що перш ніж винести на голосування документ про допомогу, його потрібно доопрацювати. Ще він нагадав колегам, що їм необхідно завершити розробку закону про державне фінансування. І саме це "є задача номер один".
У виданні зазначили, що провести законопроєкт через Палату представників вкрай складно. А все тому, що думки республіканців сильно розділені у питанні України. І тому, для ухвалення документа потрібна буде широка підтримка з боку демократів.
США від початку повномасштабного вторгнення надавали Україні дуже потужну допомогу. Але, через різні погляди республіканців та демократів у Конгресі США, подальше фінансування стало неможливим. Офіційно передачу військової допомоги припинили 12 січня. Наразі грошей для Києва Вашингтон не має.
Ситуація не зміниться до тих пір, поки Конгрес не проголосує за пакет, згідно з яким Україна має отримати понад 60 млрд доларів. Наразі Палата представників згодна розглядати законопроєкт тільки у прив'язці до фінансування захисту кордонів США від мігрантів.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У Кабміні існують різні системи автоматичного обчислення, такі як СМ КОР, які вже використовуються на митниці та в податковій. Однак, у Бюро Економічної Безпеки ще не розпочали використання аналітики та індикаторів. Чому так сталося і які можливі наслідки цієї бездіяльності? Думкою на цей рахунок поділиться голова Ради громадського контролю БЕБ України, Тарас Котов. Дізнайтеся більше у нашому відео.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.