“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Сімнадцять республіканців відмовилися коритися тиску Дональда Трампа
Сенат Сполучених Штатів прийняв законопроєкт про виділення 95 мільярдів доларів США безпекової допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню окремо від міграційної угоди. Вдалося зібрати аж 67 голосів “за”, хоч необхідно було мати 60. Попереду ще розгляд в Палаті представників, де у республіканців більшість і вплив MAGA значно відчутніший, крім того, до остаточного голосування в Сенаті будуть вноситися правки.
Сполучені Штати планують виділити 61 мільярд доларів для України, 14 мільярдів доларів надійде як допомога Ізраїлю і 4,83 мільярда доларів спрямують на підтримку партнерів в Індо-Тихоокеанському регіоні, зокрема Тайваню, повідомляє CNBC. На завершення розгляду поправок у Сенаті може ще знадобитися кілька тижнів, лідер більшості в Сенаті Чак Шумер назвав голосування «хорошим початком».
«Історичне голосування! Глибоко вдячний Сенату США за рішучість у захисті наших цінностей та незалежності. Це важливий крок зміцненні нашої спільної боротьби за мир та свободу. Переконаний, що разом ми здатні до великих звершень!», — прокоментував очільник Офісу президента Андрій Єрмак.
Голосування за обєднаний законопроєкт про допомогу союзникам США та міграційну угоду так і не пройшло сенат 7 лютого. Причиною стала позиція Дональда Трампа, який намагається створити для себе сприятливі умови на президентських виборах. Президент Джо Байден заявляв, що фаворит республіканців навіть погрожує конгресменам.
Лідер більшості у Сенаті Чак Шумер запропонував розділити питання військової підтримки від заполітизованих поправок до законопроєкту про кордон. У той же день за нього проголосувало 58 сенаторів, чого було достатньо для продовження розгляду. Видання New Yourk Times вважає, що без американської допомоги Україна приречена на повільну поразку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.