Чоловіку, щоб дізнатися причину заборгованості довелося двічі звертатися до онлайн-підтримки
Чоловік дізнався про заборгованість на заблокованій картці Ощадбанку. Виявилось, що вона виникла через послугу СМС-інформування, яку підключили без його відома. Відповідний коментар клієнт залишив 1 травня під публікацією фінустанови.
Він з'ясував, що заборгованість у розмірі 15 гривень виникла за СМС-інформування від Ощадбанку, яке було підключено без його відома ще в день отримання картки. І це при тому, що наразі карта заблокована.
"Ощадбанк – це жахливий банк з абсолютно некомпетентним обслуговуванням та нав'язливими платними послугами! Зіткнувся з абсолютно неприйнятною ситуацією. З невідомих причин на моїй заблокованій картці виникла заборгованість. Щоб дізнатися її причину, мені довелося двічі звертатися до онлайн-підтримки. Кожного разу мене вітав новий консультант, і кожен раз я змушений був чекати тривалий час, поки вони "перевіряли інформацію". Це просто знущання! З'ясувалося, що заборгованість у розмірі аж 15 гривень виникла за СМС-інформування, яке, виявляється, було підключено без мого відома ще в день отримання картки. І це при тому, що карта заблокована! Яким чином на заблоковану картку можуть нараховуватися кошти за послугу, якою я фактично не користуюся? Це просто абсурд! Коли я спробував відключити цю нав'язливу послугу, мені знову довелося чекати. А потім виявилося, що відключення не скасовує необхідність сплати за попередній період, про що мене ніхто не попередив. Це що за шахрайська схема? Спочатку підключають платну послугу без відома, потім продовжують нараховувати кошти на заблоковану картку, а потім вимагають оплату за вже відключену послугу. Окремо хочу відзначити жахливу процедуру закриття рахунку. Щоб закрити свій рахунок у цьому "чудовому" банку, я повинен особисто з'явитися до відділення! У 21 столітті, коли більшість операцій можна зробити онлайн, Ощадбанк змушує своїх клієнтів витрачати свій час та їхати до відділення", - скаржиться чоловік.
В Ощадбанку відреагували на коментар чоловіка. Там шкодують, що у нього склалося подібне враження про роботу банку.
"Шкодуємо, що у вас склалося подібне враження про роботу банку. Коли ви телефонуєте до контакт-центру банку час очікування залежить від кількості клієнтів, а сами черги на лінії. Всі дзвінки опрацьовуються операторами дотримуючись черги їх надходження. Докладаємо максимум зусиль, щоб обслуговування було максимально швидким, комфортним та зручним. Для уникнення черги рекомендуємо клієнтам завчасно замовити на сторінці банку зворотний зв'язок і наш співробітник перетелефонує. Для перевірки інформації по карті також потрібен час, оскільки оператор має надати достовірну інформацію (в цьому випадку звідки сформувалася заборгованість). Що стосується закриття рахунків, то так, наразі для закриття рахунків клієнту потрібно звертатися до відділення банку та подавати письмову заяву на закриття. Водночас банк працює над альтернативними варіантами закриття без звернення до відділення і як тільки така можливість з'явиться, ми проінформуємо клієнтів", - заявили в Ощадбанку.
Раніше ми писали, що послуга смс-інформування від Ощадбанку передбачає списання комісії раз в місяць і її вартість не залежить від кількості смс, що надсилаються клієнту. Тарифами передбачена єдина комісія. При цьому, списання комісії відбувається в кінці місяця, а точніше день в білінгу (день коли списуються всі комісії або нараховуються відсотки на залишок коштів по рахунках клієнта). Зазвичай, це відбувається у вихідний день (з п'ятниці та суботу) в кінці місяця. Якщо послуга смс була відключена після для білінгу, тоді оскільки послуга ще надавалася, комісія буде виставлена в наступному місяці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.