“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Для Кремля рахунок на війну наступного року може виявитися занадто високим
Витрати РФ за 9 місяців повномасштабного вторгнення та війни проти України становлять майже 82 мільярдів доларів, що дорівнює близько чверті її річного бюджету.
Про це повідомляє Forbes.
Зазначається, що для Кремля "рахунок на війну" наступного року може виявитися занадто високим, оскільки власні ресурси на військові потреби вичерпуються.
У витрачені Москвою 82 млрд доларів з 24 лютого й по сьогодні входять безпосередні витрати, необхідні для підтримки військової агресії проти України, проте сума не включає стабільні витрати на оборону чи втрати в економіці. Враховуючи, що бюджетні доходи РФ у 2021 році становили 340 млрд доларів, нинішня сума з "чека на війну" дорівнює приблизно чверті річного бюджету.
Продовження повномасштабної агресії для Кремля вимагає тепер більше грошей, зважаючи на зниження доходів федерального бюджету РФ від експорту нафти та газу, втрату більшої частини газового ринку ЄС після зупинки поставок через "Північний потік", а також санкцій на російську нафту, що почнуть діяти з грудня.
За даними аналітиків, цієї осені вартість витрат на війну для Росії зросла вдвічі, і зараз вона вимагає мінімум 10 млрд доларів на місяць.
У середньому, на одного свого солдата РФ витрачає близько 200 доларів на день. Загальні витрати на зарплату військових, залучені до бойових дій, становлять близько 2,7 млрд доларів після проведення мобілізації.
Якщо влітку сума компенсацій, які мають виплачуватись загиблим та пораненим, оцінювалася близько 1 млрд доларів щомісяця, то за останній місяць війни вона перевищує 3,5 млрд доларів.
За різними оцінками Росія у своїй війні проти України використала від 10 тисяч до 50 тисяч снарядів на день, що в грошовому еквіваленті становить понад 5,5 млрд доларів. В Україні росіяни випустили понад 4 тисячі ракет. Середня вартість однієї такої становить 3 млн доларів.
Росія втратила в Україні 278 бойових літаків, середньою вартістю 18 млн доларів, та 261 вертоліт середньою вартістю 10,4 млн доларів. А загальні втрати військової авіації РФ у грошовому еквіваленті становлять 8 млрд доларів.
Також РФ втратила майже стільки ж танків, скільки мала до початку повномасштабного вторгнення (2897 приблизно з 3300 на 24.02). Зараз Кремль намагається відновити техніку, яка десятиліттями зберігалася на складах і потребує значної модернізації та фінансових витрат. Загалом вся втрачена техніка за 9 місяців великої війни коштувала Росії 20,8 млрд доларів.
Нагадаємо, Україна вже давно має чітку позицію щодо переговорів з Росією. Проте досі є достатньо «експертів», які впевнені, що Києву треба сісти за стіл переговорів. Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк вкотре відповів на такі заяви та сказав, щоб прихильники «кривавих угод із дияволом» позбавлялися своїх ілюзій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.