Головна
Україна
Політика
01:08, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що готовий розглянути варіанти невійськового повернення Криму. Водночас президент закликає не втрачати час на варіанти без деокупації півострова. Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав в інтервю Financial Times. "Я розумію, що всі спантеличені ситуацією та тим, що буде з Кримом. Якщо хтось готовий запропонувати нам шлях щодо деокупації Криму невійськовим шляхом, я буду тільки заЯкщо рішення (не передбачає) деокупацію і (Крим) є частиною російської федерації, ніхто не повинен марнувати на це свій час. Це марна трата часу", - заявив він. Видання зазначає, що деякі західні партнери занепокоєні тим, що будь-яка спроба України повернути Крим може призвести до небезпечної ескалації з боку Кремля, можливо, навіть до застосування ядерної зброї. Зеленський підкреслив також, що доля Криму піднімається на міжнародний порядок денний, аатаки на об'єкти цивільної інфраструктури говорять лише про те, що рф не має наміру вести переговори про припинення війни. Президент переконаний, що нова стратегія Москви зі знищення української інфраструктури та залишення її без світла не послабить рішучість українців звільнити всі окуповані землі. Зеленський знову наголосив, що довготривалого врегулювання війни не буде, якщо росія не піде з усіх окупованих нею територій. "Ми повинні повернути всі землі Якщо ви не можете повернути свою землю повністю, війна просто заморожується. Це питання часу, коли вона відновиться", - сказав він. Що відомо про переговори України з рф Раніше Зеленський заявив, що буде вести переговори вже з іншим президентом росії, але точно не з путіним. Згодом в росії повторили слова Зеленського, заявивши, що також не вестимутьз чинним президентом.Водночас представники російської влади регулярно роблять заяви, що вони готові до переговорів щодо закінчення війни, але українська влада й аналітики вбачають у цих потугах росіян намагання взяти паузу для того, щоб поповнити сили й знову піти у наступ. На початку листопада Зеленський вкотре наголосив, що пропереговори з рфне може бути мови, оскількиросія країна-терористта не дотримується своїх обіцянок. А війна завершиться лише тоді, коли Україна поверне всі тимчасово окуповані території включно з Донбасом та Кримом. Зеленський зазначив, що російська влада замість того, щоб йти дипломатичним шляхом, просто бреше. Тому, за його словами, ніяких переговорів з Кремлем бути не може. Прессекретар путіна Дмитро Пєсков у листопаді нарешті визнав, що ракетними ударами росія схиляє Україну до переговорів. Також ми писали,чи готові українці до переговорів з росієючерез масовані обстріли міст. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Зеленський оцінив можливість завершення війни без деокупації Криму

Читать на русском

Він відповів на "занепокоєність" деяких західних лідерів

Читать на русском
Зеленський оцінив можливість завершення війни без деокупації Криму
Володимир Зеленський

Він відповів на "занепокоєність" деяких західних лідерів

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що готовий розглянути варіанти невійськового повернення Криму. Водночас президент закликає не втрачати час на варіанти без деокупації півострова.  

Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав в інтерв’ю Financial Times

"Я розумію, що всі спантеличені ситуацією та тим, що буде з Кримом. Якщо хтось готовий запропонувати нам шлях щодо деокупації Криму невійськовим шляхом, я буду тільки за… Якщо рішення (не передбачає) деокупацію і (Крим) є частиною російської федерації, ніхто не повинен марнувати на це свій час. Це марна трата часу", - заявив він. 

Видання зазначає, що деякі західні партнери занепокоєні тим, що будь-яка спроба України повернути Крим може призвести до небезпечної ескалації з боку Кремля, можливо, навіть до застосування ядерної зброї.

Зеленський підкреслив також, що доля Криму піднімається на міжнародний порядок денний, а атаки на об'єкти цивільної інфраструктури говорять лише про те, що рф не має наміру вести переговори про припинення війни.

Президент переконаний, що нова стратегія Москви зі знищення української інфраструктури та залишення її без світла не послабить рішучість українців звільнити всі окуповані землі.

Зеленський знову наголосив, що довготривалого врегулювання війни не буде, якщо росія не піде з усіх окупованих нею територій.

"Ми повинні повернути всі землі… Якщо ви не можете повернути свою землю повністю, війна просто заморожується. Це питання часу, коли вона відновиться", - сказав він.

Що відомо про переговори України з рф 

Раніше Зеленський заявив, що буде вести переговори вже з іншим президентом росії, але точно не з путіним. Згодом в росії повторили слова Зеленського, заявивши, що також не вестимуть переговорів з чинним президентом. Водночас представники російської влади регулярно роблять заяви, що вони готові до переговорів щодо закінчення війни, але українська влада й аналітики вбачають у цих потугах росіян намагання взяти паузу для того, щоб поповнити сили й знову піти у наступ. 

На початку листопада Зеленський вкотре наголосив, що про переговори з рф не може бути мови, оскільки росія – країна-терорист та не дотримується своїх обіцянок. А війна завершиться лише тоді, коли Україна поверне всі тимчасово окуповані території включно з Донбасом та Кримом. Зеленський зазначив, що російська влада замість того, щоб йти дипломатичним шляхом, просто бреше. Тому, за його словами, ніяких переговорів з Кремлем бути не може.

Прессекретар путіна Дмитро Пєсков у листопаді нарешті визнав, що ракетними ударами росія схиляє Україну до переговорів.

Також ми писали, чи готові українці до переговорів з росією через масовані обстріли міст.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.