Головна
Україна
Політика
12:43, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Україна вже давно має чітку позицію щодо переговорів з росією. Проте досі є достатньо «експертів», які впевнені, що Києву треба сісти за стіл переговорів. Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк вкотре відповів на такі заяви та сказав, щоб прихильники «кривавих угод із дияволом» позбавлялися своїх ілюзій. Про це політик написав на своїй сторінці у Twitter. «Усім прихильникам realpolitik і кривавих угод із дияволом: позбувайтеся ілюзій. Ця війна не може закінчитися «компромісом» за рахунок територій України та життів українців. Росія обов’язково має програти на полі бою та заплатити високу ціну за злочини проти людяності», – заявив Подоляк. Усім прихильникам realpolitik і кривавих угод із дияволом: позбувайтеся ілюзій. Ця війна не може закінчитися «компромісом» за рахунок територій України та життів українців. Росія обов’язково має програти на полі бою та заплатити високу ціну за злочини проти людяності. — Михайло Подоляк (@Podolyak_M) November 24, 2022 Що відомо про переговори України з рф  Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що буде вести переговори вже з іншим президентом росії, але точно не з путіним. Згодом в росії повторили слова Зеленського, заявивши, що також не вестимуть переговорів з чинним президентом. Водночас представники російської влади регулярно роблять заяви, що вони готові до переговорів щодо закінчення війни, але українська влада й аналітики вбачають у цих потугах росіян намагання взяти паузу для того, щоб поповнити сили й знову піти у наступ.  На початку листопада Зеленський вкотре наголосив, що про переговори з рф не може бути мови, оскільки росія – країна-терорист та не дотримується своїх обіцянок. А війна завершиться лише тоді, коли Україна поверне всі тимчасово окуповані території включно з Донбасом та Кримом. Зеленський зазначив, що російська влада замість того, щоб йти дипломатичним шляхом, просто бреше. Тому, за його словами, ніяких переговорів з Кремлем бути не може. Раніше прессекретар російського диктатора Володимира путіна Дмитро Пєсков визнав, що ракетними ударами росія схиляє Україну до переговорів. Крім того, Подоляк назвав 3 умови, за яких Україна може сісти за стіл переговорів з росією. Також Інформатор писав, що секретар РНБО Данілов відреагував на ракетну атаку по Україні 23 листопада та зробив заяву щодо переговорів з рф. Також ми писали, чи готові українці до переговорів з росією через масовані обстріли міст. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

«Позбувайтеся ілюзій»: Подоляк звернувся до прихильників переговорів з рф

Читать на русском

Дії росії не наблизять Україну до переговорів

Читать на русском
«Позбувайтеся ілюзій»: Подоляк звернувся до прихильників переговорів з рф
Михайло Подоляк та путін

Дії росії не наблизять Україну до переговорів

Україна вже давно має чітку позицію щодо переговорів з росією. Проте досі є достатньо «експертів», які впевнені, що Києву треба сісти за стіл переговорів. Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк вкотре відповів на такі заяви та сказав, щоб прихильники «кривавих угод із дияволом» позбавлялися своїх ілюзій. Про це політик написав на своїй сторінці у Twitter.

«Усім прихильникам realpolitik і кривавих угод із дияволом: позбувайтеся ілюзій. Ця війна не може закінчитися «компромісом» за рахунок територій України та життів українців. Росія обов’язково має програти на полі бою та заплатити високу ціну за злочини проти людяності», – заявив Подоляк.

Що відомо про переговори України з рф 

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що буде вести переговори вже з іншим президентом росії, але точно не з путіним. Згодом в росії повторили слова Зеленського, заявивши, що також не вестимуть переговорів з чинним президентом. Водночас представники російської влади регулярно роблять заяви, що вони готові до переговорів щодо закінчення війни, але українська влада й аналітики вбачають у цих потугах росіян намагання взяти паузу для того, щоб поповнити сили й знову піти у наступ. 

На початку листопада Зеленський вкотре наголосив, що про переговори з рф не може бути мови, оскільки росія – країна-терорист та не дотримується своїх обіцянок. А війна завершиться лише тоді, коли Україна поверне всі тимчасово окуповані території включно з Донбасом та Кримом. Зеленський зазначив, що російська влада замість того, щоб йти дипломатичним шляхом, просто бреше. Тому, за його словами, ніяких переговорів з Кремлем бути не може.

Раніше прессекретар російського диктатора Володимира путіна Дмитро Пєсков визнав, що ракетними ударами росія схиляє Україну до переговорів. Крім того, Подоляк назвав 3 умови, за яких Україна може сісти за стіл переговорів з росією.

Також Інформатор писав, що секретар РНБО Данілов відреагував на ракетну атаку по Україні 23 листопада та зробив заяву щодо переговорів з рф.

Також ми писали, чи готові українці до переговорів з росією через масовані обстріли міст.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.