«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У Мінцифри нагадали, що програма «Дія» не зберігає персональні дані
В Україні запустять послугу «єЗахіст» у додатку «Дія». У ньому кожен українець зможе дізнатися про базові правила кібербезпеки.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на посаду голови Мінцифри Михайла Федорова.
Міністр спростував інформацію про те, що злиті в мережу дані українців потрапили туди з програми «Дія».
«Тиждень розганяється новина про два мільйони (мова про злиті персональні дані – прим. ред.) з «Дії», з даними про послуги, які взагалі не надаються в «Дії».
Вже тиждень з'являються боти, в яких можна дізнатися про вас. Ми активно вивчаємо всі кейси, це виявляються скомплектовані дані з різних джерел, яких раніше було море в мережі, часто з одного популярного банку. Це було ще до старту роботи Мінцифри та створення "Дії", - написав Федоров.
Він нагадав, що програма «Дія» не зберігає персональні дані. Тому, коли користувач авторизується в ньому, документи підтягуються наново, а COVID-сертифікат потрібно генерувати наново. Додатком користуються 13,7 млн. українців. Порталом користуються майже 13 млн українців.
«Ми вирішили запустити найближчим часом послугу «єЗахіст» у додатку «Дія». Там кожен українець зможе дізнатися про базові правила кібербезпеки, в яких реєстрах є інформація про них», – розповів Федоров.
Наступним кроком, за словами голови Мінцифри, буде запуск сервісу, де кожному українцю надходитиме повідомлення, коли чиновник перевіряє ваші дані в реєстрі.
Раніше Інформатор повідомляв, що у додатку "Дія" з'явилася нова послуга для ФОП.
Крім того, ми розповідали, що у «Дія» тепер можна згенерувати три нові типи COVID-сертифікатів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.