У Чернівцях подорожчає проїзд у громадському транспорті

Зміни відбудуться на початку лютого

У Чернівцях подорожчає проїзд у громадському транспорті

У Чернівцях з 1 лютого може подорожчати проїзд у громадському транспорті. Відповідну пропозицію вже внесли до міської ради.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на проект рішення .

 З 1 лютого вартість проїзду у громадському транспорті має зрости до 9 гривень. Наразі проїзд коштує 7 гривень. Як пише місцеве видання, заступник міського голови Ігор Крохмаль заявив, що сьогоднішня вартість проїзду – це тимчасовий тариф. А тариф по 9 гривень він називав економічно обґрунтованим та зазначив, що така ціна буде постійною.

 

 
У Чернівцях подорожчає проїзд у громадському транспорті 1

Нагадаємо, у Києві підвищать вартість проїзду у громадському транспорті .

Крім того, на Київщині запроваджують обмеження на проїзд в електричках .

Також Інформатор писав, що в Одесі подорожчає проїзд у трамваях та тролейбусах .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Головне фото: 24 канал

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити