Вікторія Ткач наполягає, що втратила 30 кілограмів виключно завдяки котнролю над обємом спожитої їжі
Дружина відомого й улюбленого багатьма українцями актора й коміка Юрія Ткача сильно й доволі стрімко схудла. Це відзначають коментатори під її світлинами в Instagram і не соромляться цікавитись, як їй це вдалося. Жінку запідозрили у використанні популярних ін'єкцій, проте вона все заперечила. Каже, що скинула вагу виключно завдяки тому, що почала правильно харчуватись. Мовляв, до цього їла дуже багато і ледь не суцільний фаст-фуд. Причому 34-річна Вікторія Ткач за перші півроку схуднення втратила 25 кілограмів, а вже за рік - цілих 30 кілограмів.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Так Вікторія Ткач виглядала два роки тому. Це відео вона записала до свого 33-річчя. Сміливо можна сказати, що зайва вага візуально робила жінку дорослішою, адже зараз вона геть не виглядає на свій вік. Дружина коміка наголошує, що обмежила споживання снеків й перестала вживати газовану солодку воду. Буцімто це і дало свої результати. Ось як вона виглядає сьогодні. В коментарях її навіть назвали вчорашньою шкільною ученицею.
"Дівчино, а Ви школу закінчили?? Бо я бачу що після 10 класу почалися канікули!!!!🔥🔥🔥🔥❤️
Як Ви помінялися !!! Це капєць!!! 🔥 Якесь перевтілення 👏👏👏
Моя перша думка - це донька Ткача така доросла вже?
Це підпал 😍😍😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥
🔥🔥 Чарівна", - висловили захоплення прихильники в коментарях.
Проте не всі українці повірили в те, що Вікторія Ткач схудла самотужки тільки завдяки корекції власного способу життя та харчування. Хтось висловив сумніви прямо, а хтось просто поцікавився її рецептом схуднення.
"Просто так не буває, особливо в таких роках 😢
Ну красуня, підскажіть як Ви схудли🙏
Бомбезна просто. А у вас є курс як ви похуділі та так змінилися? Реально треба з людьми ділитися таким результатом 😍❤️", - написали фоловери.

Ткач прокоментувала цю тему у себе в сторіс. Вона наголосила, що раніше "вела безвідповідальний спосіб життя по відношенню до свого організму", а худнути їй буцімто не так вже й важко. Та й як тут не набрати зайві кілограми, коли чоловік так чудово й смачно готує!
"Дивіться, я вела безвідповідальний спосіб життя по відношенню до свого організму. Я дуже багато їла, їла всякої гидоти, всяких там снеків, перекусів на заправочках, да, хот-доги і вся оця історія. "Мак" - це мій другий друг був, замість води в мене завжди була кола і так далі.
Мені насправді не так і важко худнути. Я перший раз так глобально схудла на 25 кг - це було, здається, шість років тому. Я схудла за п'ять місяців, але тоді такого розуміння як "Оземпік" і ось ця вся історія не було, тому і питань до мене не було: А як ти так схудла?" - розповіла вона.
Ткач показала, що все ще їсть цукерки-снеки, які возить із собою в машині. Та поскаржилась, що її звинуватили в тому, що буцімто вона "відрізала собі живіт" та нібито зробила ліпосакцію.
"Ну, так організм на нормальний спосіб життя реагує, спокійно, класно, худну і так далі... Зараз мені приписують все, що завгодно. І живіт я собі відрізала, і як це, коли відсмоктують жир, - і це я собі зробила... А з обличчям я завжди працювала і робила всілякі процедури прикольні", - наголосила Вікторія Ткач.

Також вона додала, що іноді дозволяє собі так би мовити заборонену їжу. Із улюбленого - риба таранька. Вікторія Ткач зауважила, що перестала переїдати й доїдати, почала себе контролювати, і її шлунок скоротився. Також дружина актора зізналася, що зробила повний чекап стану свого здоров'я.