"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
На озброєння РФ її почали постачати у 2015 році
Українські захисники вразили новітню російську радіолокаційну станцію “Подльот”. Зокрема, вдарили по антенно-фідерній установці та дизельній станції, яка живила комплекс. В операції брала участь група Головного управління розвідки Міноборони “Гуси-9” спільно з військовослужбовцями 15 ОБрАР “Чорний ліс”.
Про це повідомляє пресслужба ГУР. Також опублікували відео атаки.
“Група ГУР МО України “Гуси-9” спільно з військовослужбовцями 15 ОБрАР “Чорний ліс” виявили та вдарили по російській РЛС 48Я6 К-1 “Подлет”. Успішного вогневого ураження завдали по антенно-фідерній установці та дизельній станції”, – йдеться у повідомленні.
Відомо, що цю систему почали постачати на озброєння російської армії у 2015 році. Її вартість становить 700 млн рублів або ж понад 5 млн доларів.
Російські окупанти використовували РЛС для виявлення та передачі координат цілей. Зокрема, їхнім зенітно-ракетним комплексам С-300 та С-400.
Нещодавно ГУР провело спецоперацію у столиці Росії. Там було знищено російський гелікоптер Ка-52. Це сталося на аеродромі “Остафьєво”. Летовище належить Міноборони РФ та експлуатується спільно з підприємством “Газпромавіа”, що входить до структури ВАТ “Газпром”.
Також у ніч проти 24 квітня безпілотники атакували металургійний комбінат у російському Липецьку. Удару по військовому об'єкту, який виконує значну кількість державних замовлень задля військово-промислового комплексу Росії, завдали спецслужби ГУР.
Ще 19 квітня стало відомо про падіння стратегічного бомбардувальника російської авіації у Ставропольському краї РФ. Пілот та члени екіпажу повітряного судна загинули. Літак впав посеред поля і від нього не залишилось живого місця. Російське Міноборони заявило, що бомбардувальник упав через технічні несправності.Згодом з'явилася інформація, що збиття бомбардувальника Ту-22М3 - це успішна військова операція української розвідки. Це судно стало першим літаком окупантів, яке вдалося збити прямо у польоті з відстані понад 300 кілометрів від кордону. Всього лише за кілька за кілька годин до збиття цей літак ракетами гатив по Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.