Заплющте очі й відчуйте цей вайб: старі касети, розтягнуті светри, шум студентських коридорів, безкінечних тусовок у гуртожитках і на квартирах, де час ніби зупинявся. Треком «Ла Ла Ла» ми вирішили повернути вас у ту саму епоху 90-х та «нульових»!
Ще в декількох областях України з'явилися радари автоматичної фіксації порушень ПДР
З 8 жовтня ще в декількох містах і областях України запрацюють пристрої автоматичної фіксації правопорушень. Вони контролюватимуть дотримання ПДР в автоматичному режимі.
20 комплексів автоматичної фото- і відеофіксації з'явилися на дорогах в Кременчуці, Івано-Франківську, Тернополі, Кропивницькому, Миколаєві, Сумах та Білій Церкві, - про це Інформатору повідомив заступник начальника ДПП Олексій Білошицький.Загалом їх в Україні 178 і найближчим часом радари з'являться в інших регіонах.
📍 м.Кременчук (1 пристрій контролю «КАСКАД»):
📍 г. Ивано-Франковск (5 пристроїв контролю «КАСКАД»):
📍 м.Тернопіль (4 пристрої контролю «КАСКАД»):
📍 р Кропивницький (2 пристрій контролю «КАСКАД»):
📍 г. Николаев (1 пристрій контролю «КАСКАД»):
📍 р Суми (5 пристроїв контролю «КАСКАД»):
📍 р Біла Церква (2 пристрої контролю «КАСКАД»):
Нагадаємо, що в Україні вже тестують «примарний патруль» - докладніше про те, хто такі «Фантоми» і кого вони штрафуватимуть, ми писали тут. Детальніше про машини ми писали тут. Оскільки навколо них розвелося багато чуток, тут ми дали повне роз'яснення з цього питання.
Також розповідали про те, що в Україні планують створити онлайн мапу з усіма ДТП.Вона буде загальнодоступною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .