У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Які озброєння готові до відправки в Україну найближчим часом
Світові ЗМІ публікують матеріали про те, які рішення щодо передачі Україні озброєнь можна очікувати найближчим часом
США можуть оголосити про передачу Україні далекобійних снарядів у п'ятницю, - пише WSJ. Йдеться про малогабаритні високоточні боєприпаси Ground Launched Small Diameter Bomb (GLSDB), дальність дії яких становить 150 км і можуть запускатися з ракетних установок на зразок HIMARS. Бомба оснащена крилами, що дозволяють їй планувати по дорозі до мети, і ракетним двигуном збільшення дальності польоту.
Іспанія передає Україні 20 БТР M113. Їх відправлять до України наступного понеділка, 6 лютого, повідомляє Europa Press. Також іспанці передадуть 4-6 танків Leopard 2A4.
У CNN пишуть, що США не блокуватимуть постачання Україні винищувачів F-16 країнами-союзниками, якщо вони ухвалять таке рішення.
Україна може отримати від Франції два радари ППО GM-200 для виявлення крилатих та балістичних ракет, а також дронів різних типів.
Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель не виключає, що постачання Україні винищувачів все ж таки можливі, навіть незважаючи на нинішню стриману позицію низки західних країн, у тому числі Німеччини та США, - пише DW. Як заявив дипломат у середу, 1 лютого, напередодні запланованого на 3 лютого саміту ЄС - Україна в Києві, постачання бойових танків теж спочатку були спірним питанням, однак у результаті по ньому вдалося досягти консенсусу, переступивши через цю "червону лінію". На запитання про те, чи схвалює він сам можливі постачання винищувачів, дипломат не відповів.
"Моє завдання полягає в тому, щоб досягти консенсусу", - цитує агентство dpa слова Борреля. При цьому він пояснив, що в такій ситуації не варто відкрито займати ту чи іншу позицію, щоби не завадити цьому.
Тим часом 1 лютого німецькі телеканали RTL і ntv оприлюднили результати опитування, проведеного на їхнє замовлення соціологічним інститутом Forsa. Згідно з ним, 72 відсотки німців стурбовані тим, що війна, розв'язана Росією, може поширитися і за територію України.
Нагадаємо, Інформатор писав про те, що у додатковий пакет військової допомоги для України США мають намір включити керовані снаряди GLSDB для установок HIMARS з дальністю польоту 150 км.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.