Головна
Україна
Політика
01:01, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель провів переговори з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Політики обговорили надання Україні статусу кандидата у ЄС. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter Борреля. "Сподіваємось на історичне рішення про статус кандидата в ЄС на Європейській раді пізніше цього тижня", - написав Боррель за підсумками переговорів. Крім того, Боррель проінформував Кулебу про зустріч глав МЗС країн Євросоюзу, на якій обговорювалася російська війна проти України. "ЄС продовжуватиме надавати непохитну підтримку Україні стільки, скільки потрібно", - зазначив голова дипломатії ЄС. РанішеЗеленський заявив, що наступного тижня буде вирішуватись, чи отримає Україна статус кандидата на членство в Євросоюзі й тому тиждень стане одним із найважливіших за всі 30 років незалежності. Також ми писали, що Єврокомісія (ЄК) висловила свої офіційні рекомендації щодо надання нашій країні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. Відповідне рішення було схвалене 17 червня у Брюсселі. Тепер 23-24 червня документ мають розглянути глави держав та урядів ЄС. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.

Сподіваємось на історичне рішення про статус кандидата в ЄС для України - Боррель

Читать на русском
Сподіваємось на історичне рішення про статус кандидата в ЄС для України - Боррель

ЄС продовжуватиме надавати непохитну підтримку Україні, повідомив він

Голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель провів переговори з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Політики обговорили надання Україні статусу кандидата у ЄС.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter Борреля.

"Сподіваємось на історичне рішення про статус кандидата в ЄС на Європейській раді пізніше цього тижня", - написав Боррель за підсумками переговорів.

Крім того, Боррель проінформував Кулебу про зустріч глав МЗС країн Євросоюзу, на якій обговорювалася російська війна проти України.

"ЄС продовжуватиме надавати непохитну підтримку Україні стільки, скільки потрібно", - зазначив голова дипломатії ЄС.

Раніше Зеленський заявив, що наступного тижня буде вирішуватись, чи отримає Україна статус кандидата на членство в Євросоюзі й тому тиждень стане одним із найважливіших за всі 30 років незалежності.

Також ми писали, що Єврокомісія (ЄК) висловила свої офіційні рекомендації щодо надання нашій країні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. Відповідне рішення було схвалене 17 червня у Брюсселі. Тепер 23-24 червня документ мають розглянути глави держав та урядів ЄС

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.