Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Таємну операцію словенцям допомогла організувати одна із сусідніх країн
Уряд Словенії в умовах повної секретності поставив Україні 20 бронетранспортерів Valuk. Таємна операція тривала кілька місяців, оскільки бронемашини потрібно було підготувати, обслужити й транспортувати. Допомагала Словенії у цьому третя країна, яку не називають.
Про це пише словенський портал 24UR з посиланням на власні джерела.
"Транспортування в Україну було завершено на цьому тижні в умовах повної секретності. Вони були перевезені до однієї з сусідніх країн транспортним літаком С17. Сама операція тривала кілька місяців, оскільки бронемашини потрібно було підготувати, обслужити й транспортувати", - зазначають журналісти.
За їхньої інформацією, Україна отримала 20 таких машин. Всього Словенія мала на озброєнні 85 одиниць Valuk упродовж 24 років.
Словенські БТР Valuk озброєні 40-мм автоматичними гранатометами або 12,7-мм кулеметами. Їхнє призначення - призначення перевезення піхоти. Valuk може подолати близько 600 кілометрів дорогою і від 200 до 300 кілометрів бездоріжжям. Міцна броня БТР робить їх захищеними від протипіхотних мін та піхотної зброї калібром до 12,7 мм.
Як повідомляв Інформатор, на початку березня у Словенії фактично провалили голосування щодо визнання росії країною-спонсором тероризму. Це обґрунтували тим, що від такого рішення постраждають прості росіяни. Але парламентарі все ж таки офіційно засудили російську агресію та окупацію українських територій.
Попри те, Словенія допомагає УКраїні у війні. Зокрема, тут оздоровлюють українських дітей із сиротинців та лікують військових від поранень на війні. Також Словенія надала обладнання для розмінування, яке використовують у Харківській області. І словенські фахівці допомагають українцям на місці робити це.
Минулого тижня стало відомо, що Словенія підпише угоду з Європейським оборонним агентством (EDA) про приєднання до проєкту спільних закупівель артилерійських боєприпасів для України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.