“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Донеччина — регіон, який постраждав найбільше
Понад 26 мільярдів доларів – мінімальний розмір шкоди, завданої росією Донецькій області. Найбільше від окупантів постраждав житловий фонд (40% від загального обсягу руйнації), транспорт (31%), торгівля і промисловість (10%). Відбудовувати регіон будуть за принципом "краще, ніж було".
Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. Донеччина — регіон, який постраждав найбільше. Чверть усіх збитків, завданих Україні, припадає саме на цю область.
Попередній підрахунок збитків український уряд провів спільно з групою Світового банку та Європейської комісії. Говорити про остаточні цифри ще занадто рано, адже війна триває. росія продовжує нищити інфраструктуру області, а обсяги руйнувань у тимчасово окупованих містах підрахувати взагалі неможливо.
"Маючи досвід деокупації Святогірської та Лиманської громад, можна впевнено казати: наслідки окупації — спустошливі. Крім того, окрім прямих збитків, є ще непрямі, пов'язані із порушенням економічних і виробничих ланцюгів, іміджевими втратами додатковими витратами на війну. Тож підсумкова цифра шкоди буде значно вищою за ці 26 мільярдів доларів", - наголосив Кириленко.
Станом на 3 жовтня в області пошкоджено щонайменше 79 404 об'єкти інфраструктури і очевидно, що ця цифра зростатиме, а разом із нею — і загальна сума, необхідна для відновлення.
"Ми використаємо всі законні шляхи для стягнення репарацій з російської федерації чи її правонаступниць. Для цього ретельно документуємо кожен їхній удар по нашій інфраструктурі. Після перемоги все відбудуємо", - додав Кириленко.
Росіяни вели обстріли по лінії фронту від Курахівської до Сіверської громади. На Донецькому напрямку є один поранений – у Костянтинівці Мар'їнської громади. У Курахівській громаді окупанти обстріляли Гостре – зруйновано 1 приватний будинок, пошкоджено 2 багатоповерхівки. Були поодинокі прильоти по Авдіївці, а згодом – танковий обстріл старої частини міста. В Очеретинській громаді загарбники обстріляли Кам’янку. На Горлівському напрямку під вогонь потрапили Торецька, Соледарська та Світлодарська громади – без постраждалих. Пошкоджено щонайменше 6 приватних і 1 двоповерховий будинок у Курюдмівці та 2 будинки у Парасковіївці.
На Лисичанському напрямку було декілька обстрілів Сіверська – без жертв. Під обстріл потрапила Диліївка в Костянтинівській громаді – без постраждалих, але пошкоджено будинки.
Нагадаємо, відновлення Луганської області після війни займе близько 10 років. Крім того, повне відновлення Маріуполя коштуватиме понад 14 мільярдів доларів.
Також Інформатор писав, що власник Virgin Galactic Річард Бренсон відвідав Гостомель, він цікавиться відновленням аеродрому "Антонов".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.