Головна
Бізнес
Фінанси
10:44, 8 Липня
Информатор UA

Интро

На відновлення Луганської області після війни потрібно близько 10 років. Збитки неможливо зараз порахувати, тому що немає можливості оцінити кількість пошкоджень. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає Інформатор. "Не можна буде одночасно відновлювати інфраструктуру, будувати будинки та проводити розмінування. Це буде поетапний процес. Тобто спочатку розмінування, паралельно піде відновлення інфраструктури, і частково будинок за будинком будемо відновлювати. Це може тривати довгий час. Я впевнений, що за 10 років відновити область можна так, що вона набагато краще виглядатиме, ніж раніше", - заявв Гайдай.  За його словами, критична інфраструктура — газ, вода, електрика — буде будуватися з нуля. "Хоч би як цинічно це звучало, але це піде на користь і містам, бо вони використовували старі радянські комунікації з величезними втратами. Щодо будинків, гадаю, 80 % — під знесення, так. Я говорю як про житлові, так і адміністративні будівлі", - каже Гайдай. Він додав, що визначено три європейські країни – це Швеція, Чехія та Фінляндія, які готові допомагати у відновленні регіону. Плюс російські гроші, репарації. Нагадаємо, повне відновлення Маріуполя займе близько 10 років та коштуватиме понад 14 мільярдів доларів. Крім того, Велика Британія буде очолювати процес відновлення України після нашої перемоги. Також Інформатор писав, що власник Virgin Galactic Річард Бренсон відвідав Гостомель, він цікавиться відновленням аеродрому "Антонов". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Відновлення Луганської області після війни займе близько 10 років

Читать на русском

Сєвєродонецьк — Лисичанськ — Рубіжне практично знищено

Читать на русском
Відновлення Луганської області після війни займе близько 10 років

Сєвєродонецьк — Лисичанськ — Рубіжне практично знищено

На відновлення Луганської області після війни потрібно близько 10 років. Збитки неможливо зараз порахувати, тому що немає можливості оцінити кількість пошкоджень.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає Інформатор.

"Не можна буде одночасно відновлювати інфраструктуру, будувати будинки та проводити розмінування. Це буде поетапний процес. Тобто спочатку розмінування, паралельно піде відновлення інфраструктури, і частково будинок за будинком будемо відновлювати. Це може тривати довгий час. Я впевнений, що за 10 років відновити область можна так, що вона набагато краще виглядатиме, ніж раніше", - заявв Гайдай. 

За його словами, критична інфраструктура — газ, вода, електрика — буде будуватися з нуля.

"Хоч би як цинічно це звучало, але це піде на користь і містам, бо вони використовували старі радянські комунікації з величезними втратами. Щодо будинків, гадаю, 80 % — під знесення, так. Я говорю як про житлові, так і адміністративні будівлі", - каже Гайдай.

Він додав, що визначено три європейські країни – це Швеція, Чехія та Фінляндія, які готові допомагати у відновленні регіону. Плюс російські гроші, репарації.

Нагадаємо, повне відновлення Маріуполя займе близько 10 років та коштуватиме понад 14 мільярдів доларів. Крім того, Велика Британія буде очолювати процес відновлення України після нашої перемоги.

Також Інформатор писав, що власник Virgin Galactic Річард Бренсон відвідав Гостомель, він цікавиться відновленням аеродрому "Антонов".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.