У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Роботодавець на свій розсуд встановлює кількість робочих днів на тиждень, а також може скоротити щотижневі вихідні
Під час військового стану в Україні тривалість робочого часу можуть збільшити до 60 годин на тиждень для працівників, зайнятих на об’єктах критичної інфраструктури, а для працівників, зайнятих на об’єктах критичної інфраструктури, тривалість робочого часу не може перевищувати 40 годин на тиждень.
Про норми робочого часу під час війни розповіли у "Судово-юридичній газеті".
Зазначається, що п’ятиденний або шестиденний робочий тиждень встановлюється роботодавцем. Час початку і закінчення щоденної роботи (зміни) також визначається роботодавцем. Тривалість щотижневого безперервного відпочинку може бути скорочена до 24 годин.
У період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 53, частини першої статті 65, частин третьої – п’ятої статті 67, статей 71, 73, 78-1 Кодексу законів про працю України та частини другої статті 5 Закону України “Про відпустки”.
У разі встановлення нормальної тривалості робочого часу відповідно до частин першої та другої цієї статті понад норму, встановлену відповідно до законодавства, оплата праці здійснюється у розмірі, збільшеному пропорційно до збільшення норми праці.
Норми частин першої, другої та п’ятої цієї статті не застосовуються до праці неповнолітніх.
Починаючи з 19.07.2022, відповідно до змін до статті 6 Закону України від 15.03.2022 №2136-IX "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану", застосовуються способи компенсації за роботу у вихідний день, передбачені статтею 72 Кодексу законів про працю України.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що з 1 липня в Україні запустили програму "єДопомога". Її мета - створення робочих місць і допомога підприємцям у започаткуванні власної справи.
Також ми писали, як отримати безкоштовну IT-освіту та гроші на стартап від держави.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.