RU
Головна
Світ
15:35, 13 Червня
Информатор UA

Интро

У Швейцарії жителі країни голосують на референдумі проти використання синтетичних пестицидів. Таким чином, Швейцарія може стати другою у світі, яка заборонить ці речі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на BBC. «Прихильники вказують на рівень пестицидів, який викликає занепокоєння у воді й нанесення шкоди рослинам, тваринам і комахам. Але швейцарські фермери попереджають, що ці пропозиції виведуть багатьох із них із бізнесу», — йдеться в повідомленні. Фермери заявили, що їхні пестициди проходять суворе тестування, і без них врожайність може різко впасти. До слова, пестициди — це хімічні або біологічні речовини, які використовують для боротьби зі шкідниками. Нагадаємо, в Україні з початку року через використання пестицидів загинуло близько півтори тисячі птахів 18 різних видів. Також Інформатор писав, що в Україні у 2020 році вперше провели скринінг забруднюючих речовин у річках. Дослідження показало, що в українських річках є не тільки пестициди і промислові хімікати, але також стимулятори й наркотичні препарати. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Швейцарія може заборонити використовувати всі існуючі пестициди

Читать на русском
Швейцарія може заборонити використовувати всі існуючі пестициди

Фермери в країні проти такого рішення

У Швейцарії жителі країни голосують на референдумі проти використання синтетичних пестицидів. Таким чином, Швейцарія може стати другою у світі, яка заборонить ці речі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на BBC.

«Прихильники вказують на рівень пестицидів, який викликає занепокоєння у воді й нанесення шкоди рослинам, тваринам і комахам. Але швейцарські фермери попереджають, що ці пропозиції виведуть багатьох із них із бізнесу», — йдеться в повідомленні.

Фермери заявили, що їхні пестициди проходять суворе тестування, і без них врожайність може різко впасти.

До слова, пестициди — це хімічні або біологічні речовини, які використовують для боротьби зі шкідниками.

Нагадаємо, в Україні з початку року через використання пестицидів загинуло близько півтори тисячі птахів 18 різних видів.

Також Інформатор писав, що в Україні у 2020 році вперше провели скринінг забруднюючих речовин у річках. Дослідження показало, що в українських річках є не тільки пестициди і промислові хімікати, але також стимулятори й наркотичні препарати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.