Раніше в Електронному кабінеті водія та в Дії відображалися лише штрафи за порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі або винесені патрульними
В Електронному кабінеті водія та в застосунку Дія відображаються постанови інспекторів і статус їх оплати. Сервіс уже працює в Житомирі, Хмельницькому, Львові, Дніпрі, Дрогобичі, Білій Церкві та Вінниці. Далі - більше міст. Про це 25 березня повідомили в Кіберполіції.
Раніше в Електронному кабінеті водія та в Дії відображалися лише штрафи за порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі або винесені патрульними. Через це водії не завжди вчасно отримували інформацію про постанови інспекторів з паркування і могли пропустити строки оплати. МВС України спільно з представниками територіальних громад та фахівцями ДП «Інфотех» провело необхідні технічні доопрацювання й налаштування сервісів, щоб забезпечити своєчасне та коректне відображення даних.

Як це працює в Дії:
Як повідомляв Інформатор, у жовтні 2025 року Львів став першим містом в Україні, де штрафи за порушення правил паркування автоматично з’являються у мобільному застосунку "Дія". Ініціатива реалізована спільно з Міністерством цифрової трансформації України. Її підготовка тривала близько двох років і включала численні технічні узгодження, щоб забезпечити стабільну роботу системи.