Головна
Світ
16:14, 29 Червня
Информатор UA

Интро

Лідери країн НАТО визначили росію як найбільш значущу та пряму загрозу для безпеки Альянсу. Це вказано у новій стратегічній концепції, яку сьогодні ухвалили в Мадриді. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на новуНАТО. "російська федерація є найбільш значною і прямою загрозою безпеці союзників, а також миру і стабільності в євроатлантичному регіоні", - йдеться у тексті ухваленої концепції, яка визначає стратегію НАТО на наступне десятиріччя. НАТО реагуватиме на ворожі дії росії, посилюючи оборону всіх союзників.При цьому в стратегії також вказується, що Китай кидає виклик інтересам, безпеці та цінностям, а також прагне підірвати міжнародний порядок, заснований на правилах. Зазначимо, щоу попередній концепції, опублікованій у 2010 році, росію називали стратегічним партнером, але цього разу це формулювання скасували. Крім того, країни НАТО затвердив новий пакет допомоги для України, що включаєприскорення постачання нелетального озброєння, посилення кіберзахисту та модернізацію оборонної промисловості.У довгостроковій перспективі НАТО допоможе Україні у післявоєнній відбудові. Declaration by #NATO Heads of State and Government participating in the meeting of the North Atlantic Council in Madrid#NATOSummit | #MadridOTAN22 NATO (@NATO) June 29, 2022 Нагадаємо,Туреччина дала згоду на розблокування вступу Швеції та Фінляндії до НАТО. Крім того,Україна чекає чіткого сигналу від НАТО щодо ролі в європейській безпеці. Також Інформаторписав, що рф порушила договір, НАТО має право розміщувати свої війська у Східній Європі. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

росію визнали прямою загрозою НАТО

Читать на русском

Тепер росія — це загроза не лише для України, а відтепер і для країн Північноатлантичного Альянсу

Читать на русском
росію визнали прямою загрозою НАТО

Тепер росія — це загроза не лише для України, а відтепер і для країн Північноатлантичного Альянсу

Лідери країн НАТО визначили росію як найбільш значущу та пряму загрозу для безпеки Альянсу. Це вказано у новій стратегічній концепції, яку сьогодні ухвалили в Мадриді.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на нову стратегію НАТО.

"російська федерація є найбільш значною і прямою загрозою безпеці союзників, а також миру і стабільності в євроатлантичному регіоні", - йдеться у тексті ухваленої концепції, яка визначає стратегію НАТО на наступне десятиріччя.

НАТО реагуватиме на ворожі дії росії, посилюючи оборону всіх союзників. При цьому в стратегії також вказується, що Китай кидає виклик інтересам, безпеці та цінностям, а також прагне підірвати міжнародний порядок, заснований на правилах. Зазначимо, що у попередній концепції, опублікованій у 2010 році, росію називали стратегічним партнером, але цього разу це формулювання скасували.

Крім того, країни НАТО затвердив новий пакет допомоги для України, що включає прискорення постачання нелетального озброєння, посилення кіберзахисту та модернізацію оборонної промисловості. У довгостроковій перспективі НАТО допоможе Україні у післявоєнній відбудові.

Нагадаємо, Туреччина дала згоду на розблокування вступу Швеції та Фінляндії до НАТО. Крім того, Україна чекає чіткого сигналу від НАТО щодо ролі в європейській безпеці.

Також Інформатор писав, що рф порушила договір, НАТО має право розміщувати свої війська у Східній Європі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.