Головна
Україна
Події
22:49, 28 Червня
Информатор UA

Интро

Президент Фінляндії Сауле Нііністьо повідомив, що Туреччина дала згоду на розблокування вступу Швеції та Фінляндії до НАТО. Це погодили за підсумками переговорів у Мадриді 28 червня. Про це повідомляє Інформатор. "Сьогодні в Мадриді, перед початком саміту НАТО, ми провели предметну зустріч з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом і премєр-міністром Швеції Магдаленою Андерссон за підтримки генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга. За результатами цієї зустрічі наші міністри закордонних справ підписали Меморандум про взаєморозуміння між нашими країнами, який підтверджує підтримку Туреччиною запрошення Фінляндії та Швеції приєднатися до НАТО на Мадридському саміті цього тижня. Конкретні кроки щодо нашого вступу до НАТО будуть узгоджені між союзниками по НАТО протягом наступних двох днів, але тепер це рішення неминуче", - сказав він. В меморандумі підкреслюється, що Фінляндія, Швеція та Туреччина "зобовязані надавати один одному повну підтримку проти загроз безпеки один одного". "Я радий, що цей етап на шляху Фінляндії до членства в НАТО завершено. Тепер я з нетерпінням чекаю плідних дискусій щодо ролі Фінляндії в НАТО з нашими майбутніми союзниками тут, у Мадриді", - підкреслив Нііністьо. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Туреччина дала згоду на розблокування вступу Швеції та Фінляндії до НАТО

Читать на русском
Туреччина дала згоду на розблокування вступу Швеції та Фінляндії до НАТО

Це погодили за підсумками переговорів у Мадриді 28 червня

Президент Фінляндії Сауле Нііністьо повідомив, що Туреччина дала згоду на розблокування вступу Швеції та Фінляндії до НАТО. Це погодили за підсумками переговорів у Мадриді 28 червня. 

Про це повідомляє Інформатор

"Сьогодні в Мадриді, перед початком саміту НАТО, ми провели предметну зустріч з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом і прем’єр-міністром Швеції Магдаленою Андерссон за підтримки генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.

За результатами цієї зустрічі наші міністри закордонних справ підписали Меморандум про взаєморозуміння між нашими країнами, який підтверджує підтримку Туреччиною запрошення Фінляндії та Швеції приєднатися до НАТО на Мадридському саміті цього тижня.

Конкретні кроки щодо нашого вступу до НАТО будуть узгоджені між союзниками по НАТО протягом наступних двох днів, але тепер це рішення неминуче", - сказав він.

В меморандумі підкреслюється, що Фінляндія, Швеція та Туреччина "зобов’язані надавати один одному повну підтримку проти загроз безпеки один одного".

"Я радий, що цей етап на шляху Фінляндії до членства в НАТО завершено. Тепер я з нетерпінням чекаю плідних дискусій щодо ролі Фінляндії в НАТО з нашими майбутніми союзниками тут, у Мадриді", - підкреслив Нііністьо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.