“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Не варто нехтувати сигналами повітряної тривоги
Російські війська сховали свої ракетоносії в пункти базування. У Чорному морі вирує потужний шторм. Наразі ворог тримає в акваторії на бойовому чергуванні два судна, які не є носіями "Калібрів".
Про це в ефірі телемарафону заявила начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк. Вона наголосила, що загроза ударів все ж залишається.
"Наразі в морі продовжує вирувати потужний шторм, як для Чорного моря він максимально потужний на даному етапі, раніше такого не фіксувалося — це 5-7 балів. Саме тому корабельне угруповання ворога майже повністю ховається в пунктах базування. На чергуванні залишили два кораблі, але це не ракетоносії, вони збирають інформацію про надводну обстановку", - розповіла Гуменюк.
За її словами, в Азовському морі наразі шторм у 2-3 бали, і для цього моря, як зазначила Гуменюк, — це теж досить потужно. Тому там немає кораблів рф на чергуванні. При цьому вона акцентувала попри це загроза ракетних ударів з акваторії Чорного моря зберігається, оскільки гіпотетично ворог може здійснити обстріл і з пунктів базування.
"Хоча це суперечить нормам безпеки, але ж ми знаємо, що росія часто не дотримується загальновстановлених правил. Окрім того, для виведення на бойове чергування у відкрите море для здійснення залпу ракетоносія достатньо двох годин. Тому ситуація змінюється динамічно, ми за нею стежимо постійно", - підсумувала Гуменюк.
Нещодавно стало відомо, що країна-агресорка вивела з бойового складу ВМФ важкий атомний підводний човен "Дмитро Донський". Тепер на нього чекає утилізація. Його водотоннажність становить 48 тисяч тонн. Як зазначається, знищення човна відбудеться на військово-морській базі в Сєвєродвінську з двома іншими корпусами цього проєкту з індексом 941. До недавнього часу "Дмитро Донський" використовувався для випробувань ракетного комплексу "Булава" розробленим російським оборонно-промисловим комплексом, під що підводний човен пройшов 12-річну модернізацію. "Дмитро Донський" спустили на воду 23 вересня 1980 року. До складу ВМФ його передали 12 грудня 1981 року. З 1990 по 2002 роки проходив модернізацію по проєкту 941. Чи може Україна знищити Чорноморський флот рф ми писали тут.
Нагадаємо, генерал США Годжес анонсував, що авіації та флоту рф у Криму скоро стане "некомфортно". Крім того, після атаки дронів у Севастополі росія боїться виводити кораблі у море.
Раніше Інформатор писав, що росіяни прибрали з Чорного моря усі кораблі з "Калібрами".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.