Росіяни перетворили Маріуполь на центр вивезення краденого українського зерна – Спротив

Колаборанти заклали фундамент першої будівлі агромолу

Окупанти
З початку року через Маріуполь вивезли 84,2 тис тонн сільгосппродукції

Російські загарбники у тимчасово окупованому Маріуполі почали будівництво агромолу "чотири сезони". Вони вже заклали фундамент першої будівлі. Збираються з міста зробити перевалочний центр краденої української продукції, у першу чергу зерна.

Про це повідомляє Центр національного спротиву. Зазначається, що торгівельно-логістичний ринок сільськогосподарської продукції буде найбільшим на тимчасово окупованому Донбасі. У ньому передбачені масштабні сховища для збіжжя, овочів та фруктів. Але це тальки в теорії, а на практиці все зовсім інакше.

"На практиці цей базар стане перевалочним центром віджатого українського майна у Росію та інші країни, які підтримують зв’язок із країною-терористкою", – йдеться у повідомленні.

У ЦНС додали, що від початку повномасштабної війни Маріуполь став головним логістичним центром. Саме через нього переправляється усе вкрадене в Україні. Починаючи від українського врожаю, до устаткувань розграбованих підприємств. За статистикою, з початку року обсяг перевалки вантажів через порт склав понад 165 тис. тонн, серед яких сільгосппродукції – 84,2 тис. тонн. 

Окупанти вивозять з України збіжжя і не тільки

Росіяни не припиняють грабувати тимчасово захоплені території України. Одним з “улюблених” маршрутів для такої справи є Маріуполь – Таганрог. Вони вивозять зерно, лом металів зі знищених міст, в тому числі й з Маріуполя.

На окупованих територіях Луганської області росіяни розпочали розбір і вивезення шахтного обладнання. У Довжанську окупанти демонтують обладнання на двох шахтах, а саме "Червоний партизан" і "Довжанська - Капітальна". Все це прямує до РФ.

Також окупанти налагодили поставки українського зерна й іншої аграрної продукції до Ірану. І вивозять їх з окупованої Луганщини. Їх логістичний маршрут пролягає через Каспійське море. У порти зерно доставляють потягами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube