Згідно з рішенням так званого "уряду ЛНР", шахти передають за безцінь і без конкурентних торгів
На окупованих територіях Луганської області російські загарбники розпочали розбір і вивезення шахтного обладнання. У Довжанську окупанти демонтують обладнання на двох шахтах: "Червоний партизан" і "Довжанська-Капітальна". Цінне обладнання вивозять на територію РФ.
Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Артем Лисогор. За його словами, шахти розкрадають, а гірників вже попередили про майбутні довготривалі відпустки.
"Усе, що змогли вирізати за вказівкою нових "інвесторів", вивозять на територію РФ. На одному з об'єктів гірників уже попередили про майбутні довготривалі відпустки", - зазначив він.
За словами Лисогора, згідно з рішенням так званого "уряду ЛНР", шахти передають за безцінь і без конкурентних торгів. Тобто самостійно "вибирають, кому доручити знищувати промисловість".
113 шахтарів опинилися заблокованими під землею через ворожу атаку на Криворізький район 2 лютого. Дрони-камікадзе рф пошкодили підстанцію, внаслідок чого відбулося знеструмлення, а гірники не змогли піднятися на поверхню. Відомо, що більшу частину робітників уже вдалося визволити. Пізніше всіх шахтарів підняли на поверхню.
А у грудні 2023 року російські терористи завдали ракетного удару по одній із шахт ДП "Торецьквугілля". Через обстріл поранення зазнав 32-річний працівник, якого госпіталізували. Шахту було знеструмлено. У Міненерго зазначили, що на момент удару в шахті перебували 6 осіб. Потім усіх було виведено на поверхню.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Розглянемо цікаве порівняння щодо інфраструктури Києва. Метро, тролейбус, маршрутки та трамваї - це частини, що утворюють складне міське транспортне тіло. Розберемося, як можна поліпшити стан столичних транспортних мереж та чи це взагалі можливо, разом з Максимом Бахматовим. Приєднуйтесь до нашого відео, обіцяємо, буде цікаво!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.