"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Такі ракети призначені для перенесення термоядерної зброї
Міністерство оборони Російської Федерації оголосило про випробувальний пуск міжконтинентальної балістичної ракети. Говорять, що він був успішний. Пуск ракети відбувся з полігону Капустін Яр в Астраханській області.
Про це заявило російське відомство у п'ятницю, 12 квітня. Ці ракети призначені для перенесення термоядерної зброї.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/1906
Міністерство оборони РФ у січні 2024 року повідомило про плани Ракетних військ стратегічного призначення на 2024 рік. Окупанти у році планують здійснити сім навчальних та випробувальних пусків міжконтинентальних балістичних ракет.
Також там розповідали, що за останні п'ять років провели понад 20 аналогічних заходів у рамках льотних випробувань.
7 лютого 2024 року росіяни застосували ракету Х-69 під час масованого ракетного обстрілу України, за даними видання The War Zone, саме ці ракети були використані. Крім того, 18 лютого 2024 року Су-57 здійснив ракетний удар по українських цілям, ймовірно, використовуючи Х-69.
11 квітня 2024 року під час чергового масованого ракетного обстрілу України окупанти вдарили ракетою Х-69 по Трипільській тепловій електростанції.
Ракета Х-69 є російською високоточною малопомітною крилатою ракетою класу "повітря-поверхня", розроблена вона на базі ракети Х-59. Х-69 призначена для ураження наземних стаціонарних цілей та надводних об'єктів, що не мають радіолокаційного, інфрачервоного та оптичного контрасту до навколишнього фону. Ракету Х-69 розроблено МКБ "Радуга". Проте наразі відсутні дані про проходження випробувань, постановки на озброєння та кількість вироблених ракет.
Нагадаємо, росіяни з 2024 року атакують Харків КАБами. Також окупанти почали активніше застосовувати в Україні хімічну зброю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.