У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Загальний залп у випадку атаки може складати до 16 ракет з цього напрямку
19 березня росія відправила на бойове чергування в Чорному морі дев’ять своїх кораблів. З них два мають на озброєнні крилаті ракети «Калібр». Кожен корабель має приблизно по вісім таких ракет, готових до використання. Загальний залп може сягати 16 снарядів.
Про це розповіли Військово-морські сили України. Також росіяни тримають свої суда в інших морях. Зокрема, в Азовському морі зафіксовано один ворожий корабель. Він проводить бойове чергування та знаходиться в бойовій готовності.
У Середземному морі зафіксовано одразу сім ворожих кораблів. Три з них мають на озброєнні ракети «Калібр». Загальний залп може склалади до 20 ракет, з огляду на вид кораблів та їхнє озброєння.
«За добу, в інтересах рф, прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Чорного моря – 3 судна, з них 1 судно продовжило рух у напрямку протоки Босфор», – зазначили у ВМС.
Також військові уточнили, що росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі від 1974 року. Зокрема, її кораблі вимикають систему автоматичної ідентифікацію на цивільних судах в Азовському морі. Ворогу традиційно начхати на життя людей, а також небезпеку, якій вони піддаються.
18 березня в ОК «Південь» розповіли, чи може росія здійснити масовану атаку найближчими днями. Справа в тому, що загроза точкових атак актуальна щодня – вороги можуть запустити ракети чи дрони в будь-який момент. Водночас, щодо масованого удару – вірогідність також є, але не настільки велика. Ворог останні дні зменшує кількість ракетоносіїв у морі (18 березня їх було три з усього 17 суден). Проте, залишаються й інші напрямки, тож відкидати варіант з черговим масованим ударом не варто.
У Головному управлінні розвідки також нещодавно розповідали, чи зможе росія нашкодити нашій економіці своїми ракетами. Відповідь проста – не зможуть. Ресурсів для частих масованих атак у рф уже немає, усі наші служби виробили чіткі механізми ліквідації будь-яких наслідків атак, а фінансові рішення вже враховують можливі атаки та їх шкоду.
Нагадаємо, що росіяни тягнуть на війну проти України навіть поранених з лікарень - зведення Генштабу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут