«НАТО ніколи не обіцяло Україні членство за підсумками мирних переговорів по Росії»
"Вони можуть укласти угоду. А можуть не домовитися. Вони можуть колись бути російськими, а можуть колись не бути російськими."
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
«Дві душі» — це пісня про силу любові, яка змушує нас долати будь-які відстані. Інколи ти залишаєш усе, несешся через міста й країни лише заради однієї миті поруч із коханою людиною. Але саме ця мить наповнює, надихає і дарує відчуття справжнього щастя. Бо коли дві душі тягнуться одна до одної, жодні перешкоди не мають значення.
На знімках показана місцевість неподалік від гори Еоліда
Марсохід NASA Curiosity зробив нові фото Марса. На них показали, як виглядає ранок та день на планеті.
Відповідні знімки з’явилися на сайті NASA. До чорно-білих панорам, які зняли навігаційні камери, додали кольори.
Відомо, що фотографії були зроблені 8 квітня 2023 року о 9:20 та 15:40 за місцевим марсіанським часом. До частини, на якій зображено першу половину дня, додали синій колір, другу – жовтий.
Фото - NASA
На знімках показана місцевість неподалік від гори Еоліда. Вона знаходиться на кратері Гейла та має висоту 5 км. Цей кратер досліджують вже 11 років.
На передній план потрапив сам марсохід з антенами та ядерним джерелом енергії. Крім того, можна побачити пристрій для вивчення радіації на Марсі. Його дані вчені використовують для розуміння того, як захистити від шкідливого випромінювання майбутніх астронавтів на Червоній планеті.
У п’ятницю, 2 червня, компанія ESA (Європейське космічне агентство) провела перший в історії онлайн стрім, на якому видно четверту планету сонячної системи — Марс. Для того аби втілити ідею дослідників в життя довелося готуватися кілька місяців.
Перша в історії трансляція Марса та фото планети. в режимі реального часу стало можливим завдяки розробці Mars Express. Це космічний апарат, що складається з орбітальної станції — штучного супутника Марса — і апарату, що спускається, з автоматичною марсіанською станцією “Бігль-2”. Вперше його запустили з космодрому Байконур ще в червні 2003 року, а Марса він досяг лише в грудні 2003 року. З того часу слугує як орбітальна станція.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.