Головна
Україна
Події
16:27, 18 Листопада
Информатор UA

Интро

Через російські обстріли майже половина енергетичної системи України виведена з ладу. У вівторок, 15 листопада відбулась найбільша атака в історії енергетики, від якої постраждали всі регіони. Окупанти випусти майже сотню ракет. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив під час пресконференції з виконавчим віцепрезидентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом. Україна потребує додаткової підтримки для відновлення енергетичного сектору нашої країни.  "На жаль, росія продовжує ракетні удари по цивільній та критичній інфраструктурі України, воюючи проти цивільного населення, позбавляючи його під час зими світла, водопостачання, тепла та зв'язку. Тільки за 15 листопада окупанти випустили близько сотню ракет по нашій території. Майже половину нашої енергетичної системи виведено з ладу", - сказав Шмигаль.   Він наголосив, що Україна потребує додаткової підтримки з боку європейських партнерів, зокрема у сфері енергетики та постачання додаткового обладнання. Крім цього необхідні додаткові фінансові ресурси для закупівлі додаткових обсягів газу та іншої підтримки енергетичного сектору. "Україна розраховує на фінансову й технічну допомогу Євросоюзу для відновлення енергетичного сектору нашої держави, який зазнає ракетних обстрілів з боку російської федерації", - додав Шмигаль.    Що цьому передувало  Російські окупанти вже здійснили шість масштабних ракетних атак. Вони цілеспрямовано били по енергетичній інфраструктурі: 10 жовтня, 11 жовтня, 17 жовтня, 31 жовтня, 11 листопада та 15 листопада. Ситуація в енергосистемі залишається складною. Ремонтні бригади працюють, "Укренерго" вживає всіх заходів для стабілізації ситуації. Вже забезпечено електропостачання об’єктів критичної інфраструктури, продовжуються відновлювальні роботи на наших об’єктах. Українців попереджають, що наступні декілька днів будуть важкими, адже наближається похолодання і споживання електроенергії зростатиме, відповідно навантаження на мережі теж. Тож треба бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки.  Нагадаємо, у Рівному ракета влучила в об’єкт інфраструктури, частина міста без світла. Крім того, Зеленський прокоментував наслідки ракетної атаки. Також Інформатор писав, як систему "акумулятор-інвертор" підключити до домашньої мережі.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ракетні удари окупантів вивели з ладу майже половину енергетичної системи України

Читать на русском

Енергомережа України ще досі не може відновити повноцінну роботу

Читать на русском
Ракетні удари окупантів вивели з ладу майже половину енергетичної системи України
Ситуація в енергосистемі залишається складною

Енергомережа України ще досі не може відновити повноцінну роботу

Через російські обстріли майже половина енергетичної системи України виведена з ладу. У вівторок, 15 листопада відбулась найбільша атака в історії енергетики, від якої постраждали всі регіони. Окупанти випусти майже сотню ракет.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив під час пресконференції з виконавчим віцепрезидентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом. Україна потребує додаткової підтримки для відновлення енергетичного сектору нашої країни. 

"На жаль, росія продовжує ракетні удари по цивільній та критичній інфраструктурі України, воюючи проти цивільного населення, позбавляючи його під час зими світла, водопостачання, тепла та зв'язку. Тільки за 15 листопада окупанти випустили близько сотню ракет по нашій території. Майже половину нашої енергетичної системи виведено з ладу", - сказав Шмигаль.  

Він наголосив, що Україна потребує додаткової підтримки з боку європейських партнерів, зокрема у сфері енергетики та постачання додаткового обладнання. Крім цього необхідні додаткові фінансові ресурси для закупівлі додаткових обсягів газу та іншої підтримки енергетичного сектору.

"Україна розраховує на фінансову й технічну допомогу Євросоюзу для відновлення енергетичного сектору нашої держави, який зазнає ракетних обстрілів з боку російської федерації", - додав Шмигаль. 

 

Що цьому передувало 

Російські окупанти вже здійснили шість масштабних ракетних атак. Вони цілеспрямовано били по енергетичній інфраструктурі: 10 жовтня, 11 жовтня, 17 жовтня, 31 жовтня, 11 листопада та 15 листопада. Ситуація в енергосистемі залишається складною. Ремонтні бригади працюють, "Укренерго" вживає всіх заходів для стабілізації ситуації. Вже забезпечено електропостачання об’єктів критичної інфраструктури, продовжуються відновлювальні роботи на наших об’єктах. Українців попереджають, що наступні декілька днів будуть важкими, адже наближається похолодання і споживання електроенергії зростатиме, відповідно навантаження на мережі теж. Тож треба бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки. 

Нагадаємо, у Рівному ракета влучила в об’єкт інфраструктури, частина міста без світла. Крім того, Зеленський прокоментував наслідки ракетної атаки.

Також Інформатор писав, як систему "акумулятор-інвертор" підключити до домашньої мережі. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.