Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Україна продовжує впровадження ініціативи Grain from Ukraine
В рамках української ініціативи Grain from Ukraine ("Зерно з України") буде відправлено близько 60 суден із пшеницею та іншим гуманітарним продовольчим вантажем до країн Африки до кінця весни 2023 року.
Про це під час вечірнього звернення повідомив президент України Володимир Зеленський.
Глава держави зазначив, що 2 грудня в порт Одеси зайшло вже третє судно у рамках цієї ініціативи. Так, 25 тисяч тонн гуманітарної пшениці буде відправлено в Сомалі.
"Друге судно - завершує завантаження в порту Чорноморськ - прямуватиме до Ефіопії. На його борту - 30 тисяч тонн пшениці. Також в Ефіопію прямує й перше судно за цією програмою - "Зерно з України". А загалом до кінця весни відправимо близько 60 суден з таким гуманітарним вантажем", - розповів президент.
Зеленський звернув увагу, що такі продовольчі рейси є "буквально порятунком від голоду для мільйонів людей".
"І я вдячний усім нашим партнерам, які долучилися до української ініціативи", - сказав він.
Також Зеленський висловився і про іншу українську ініціативу - експортну зернову, яка "дозволила поставити на продовольчий ринок майже 13 мільйонів тонн української агропродукції".
"Важливий внесок у світову безпеку. Робимо все, щоб наростити постачання", - додав президент.
Кабінет міністрів збільшив гуманітарну допомогу Ефіопії та Сомалі. З державного бюджету додатково виділяється 124 млн гривень на зерно для голодуючих країн Африки.
Крім того, Мінфін в межах загального обсягу бюджетних призначень проведе перерозподіл видатків шляхом зменшення обсягу видатків за програмою "Обслуговування державного боргу" на 224 млн гривень та збільшить видатки за програмою "Резервний фонд" на 224 млн гривень.
Також перед цим уряд України надав гуманітарну допомогу Судану, Ємену, Кенії та Нігерії. Так, голодуючим країнам надішлють пшеницю та кукурудзу на 900 млн гривень.
Нагадаємо, Зеленський закликав створити систему, яка зупинить агресію кремля і гарантуватиме довготривалу безпеку для України, Європи та всієї планеті. Вперше політики різних країн світу зібралися в Києві, аби протидіяти старій стратегії москви.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.