Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
12 лютого Байден зв'язався з Путіним телефоном
Президент США Джо Байден поговорив телефоном із Володимиром Путіним. Керівники країн обговорили питання накопичення військ на кордоні з Україною.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Білого Дому.
Байден дав зрозуміти, що якщо Росія вчинить подальше вторгнення в Україну, то США разом із союзниками рішуче відреагують та запровадять санкції. Також президент Америки повторив, що напад на Україну призведе до "повсюдного людського страждання" та "зменшить авторитет" Росії.
Байден повідомив, що хоч США готові брати участь у дипломатії, вони також готові до інших сценаріїв.
Помічник президента РФ Юрій Ушаков розповів під час брифінгу, що розмова пройшла "в обстановці нагнітання американськими особами щодо нібито неминучого вторгнення Росії в Україну". Хоча характер бесіди був збалансованим та діловим.
У Кремлі зазначили: "нагнітання навколо теми вторгнення велося скоординовано та істерія досягла апогею".
Ушаков повідомив, що Байден навіть послався на досвід попередників, які в роки Холодної війни зробили все, "щоб уникнути катастрофи, уникнути серйозного конфлікту між нашими країнами". Президент США сказав, що Росія та Америка і зараз є конкурентами, але мають зробити все, щоб підтримувати стабільність та безпеку у всьому світі. Він також наголосив, що необхідно зробити все можливе, щоб уникнути найгіршого сценарію у нинішній ситуації навколо України.
Президенти домовилися, що висловлені Байденом міркування Путін уважно розгляне.
Також помічник президента Росії згадав: "Не менш докладно путін висвітлив деструктивну лінію української влади на саботаж мінських угод, що триває вже протягом останніх 8 років. Він зазначив, що з боку західних держав не здійснюється належного натиску у зв'язку з тим, щоб Київ виконував взяті на себе зобов'язання".
Путін також звернув увагу на "небезпеку мілітаризації України", її "накачування" сучасною зброєю, чим "цілеспрямовано займаються західні країни, тим самим заохочуючи можливі провокації українських силовиків як щодо Донбасу, так і щодо Криму".
Відомо і те, що президент РФ розповів "чому саме зараз потрібно вирішувати питання, від яких залежить безпека Росії". Ушаков додав, що президенти Росії та Америки домовилися продовжити контакти на різних рівнях.
Раніше ми писали про те, що Зеленський прокоментував заяви ЗМІ про можливе вторгнення Росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber