Головна
Україна
13:46, 9 Вересня
Информатор UA

Интро

8 вересня пройшла позачергова сесія Мелітопольської міської ради. На ній депутати вирішили припинити повноваження своїх колег, які співпрацюють з окупантами та арештувати майно колаборантів, які за наказом окупаційної влади готують референдум в місті. Про це 9 вересня розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров  “Першим рішенням депутати достроково припинили повноваження 7-ми депутатів, які за 6,5 місяців повномасштабної війни та окупації Мелітополя особливо відзначились перед кремлівським тираном, при цьому зрадивши Україну та всіх її громадян", - заявив Іван Федоров.  Це: Галина Данильченко Андрій Хрущ Тарас Генов Андрій Румянцев Олександр Фалько Сергій Золотарьов Дмитро Трухін. Другим рішенням депутати вирішили, що необхідно арештовувати майно колаборантів, які готують в місті референдум. «Силовими структурами за нашими заявами було порушено більш, ніж 15 карних справ щодо колаборантів. Також, було вручено вже декілька підозр. Вже є приклади (арешту майна – ред.). Ми викладемо весь список, який в нас є - всіх колаборантів і всіх майно буде арештуватися. Це буде масово. Це буде сотні людей. І вчителі, які пішли навчати наших дітей до рашистських шкіл. І тих, хто є посібниками з референдуму. Ті, хто є головними бухгалтерами у ворога на комунальних підприємствах», - заявив Іван Федоров. Як живе Мелітополь під окупацією Мелітополь перебуває під російською окупацією вже понад 200 днів. І колаборантам варто боятися не лише українського суда в майбутньому, а партизанів, що працюють у місті прямо зараз. 7 вересня в окупованому Мелітополі знищили штаб колаборантської організації "Мы вместе с Россией" - осередок "Єдіной Росії" в окупації. Пропагандисти та колаборанти підтвердили вибух і заявили, що "дані про постраждалих уточнюються". 4 серпня у тимчасово окупованому Мелітополі росіяни почали видавати місцевим мешканцям повістки на війну в Україні, повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО. Про те, як навчаються діти в окупованому місті, Інформатор писав тут. Олена Скобцева

Позбавлення статусу депутата та арешт майна. Міськрада Мелітополя бореться з колаборантами

Читать на русском

Участь у підготовці псевдореферендуму в Мелітополі - небезпечна справа

Читать на русском
Позбавлення статусу депутата та арешт майна. Міськрада Мелітополя бореться з колаборантами

Участь у підготовці псевдореферендуму в Мелітополі - небезпечна справа

8 вересня пройшла позачергова сесія Мелітопольської міської ради. На ній депутати вирішили припинити повноваження своїх колег, які співпрацюють з окупантами та арештувати майно колаборантів, які за наказом окупаційної влади готують референдум в місті. Про це 9 вересня розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров 

“Першим рішенням депутати достроково припинили повноваження 7-ми депутатів, які за 6,5 місяців повномасштабної війни та окупації Мелітополя особливо відзначились перед кремлівським тираном, при цьому зрадивши Україну та всіх її громадян", - заявив Іван Федоров. 

Це:

  • Галина Данильченко
  • Андрій Хрущ
  • Тарас Генов
  • Андрій Румянцев
  • Олександр Фалько
  • Сергій Золотарьов
  • Дмитро Трухін.


Другим рішенням депутати вирішили, що необхідно арештовувати майно колаборантів, які готують в місті референдум. «Силовими структурами за нашими заявами було порушено більш, ніж 15 карних справ щодо колаборантів. Також, було вручено вже декілька підозр. Вже є приклади (арешту майна – ред.). Ми викладемо весь список, який в нас є - всіх колаборантів і всіх майно буде арештуватися. Це буде масово. Це буде сотні людей. І вчителі, які пішли навчати наших дітей до рашистських шкіл. І тих, хто є посібниками з референдуму. Ті, хто є головними бухгалтерами у ворога на комунальних підприємствах», - заявив Іван Федоров.

Як живе Мелітополь під окупацією

Мелітополь перебуває під російською окупацією вже понад 200 днів. І колаборантам варто боятися не лише українського суда в майбутньому, а партизанів, що працюють у місті прямо зараз. 7 вересня в окупованому Мелітополі знищили штаб колаборантської організації "Мы вместе с Россией" - осередок "Єдіной Росії" в окупації. Пропагандисти та колаборанти підтвердили вибух і заявили, що "дані про постраждалих уточнюються".

4 серпня у тимчасово окупованому Мелітополі росіяни почали видавати місцевим мешканцям повістки на війну в Україні, повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

Про те, як навчаються діти в окупованому місті, Інформатор писав тут.

Олена Скобцева

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.