Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ажіотаж пов'язаний із законопроєктом про мобілізацію, який передбачає значні обмеження для ухилянтів за кордоном
Вже другий день поспіль в містах Європи спостерігаються великі черги на оформлення українських документів. Біля спеціалізованих центрів утворилися скупчення людей, більшість з яких складають чоловіки. Черги спостерігаються у містах Німеччини, Польщі, Чехії та інших країн ЄС.
Ймовірно, ажіотаж повʼязаний з законопроектом про мобілізацію, який напередодні до Верховної Ради вніс Кабмін. Документ пропонує заборонити громадянам призовного віку оформлювати українські документи за кордоном у разі, якщо вони не стоять на військовому обліку. Про це у середу, 27 грудня, повідомляють телеграм-канали.
Так, десятки людей зібралися під, як стверджується, пунктом оформлення українських документів у Берліні. Подібне явище спостерігається і в іншому німецькому місті - Кельні. Черги також спостерігаються і в Польщі, зокрема, у Гданську, Вроцлаві та Кракові. Чимало охочих оформити українські паспорти помітили і в чеській Празі.
Українцям, які порушуватимуть закон про мобілізацію, можуть загрожувати "тимчасові заходи". За задумом, ухилянтам, які перебувають за кордоном, можуть відмовити у консульских послугах у закордонних дипломатичних установах України, якщо вони не матимуть при собі облікових документів. Це означає, що у разі ухвалення законопроєкту Верховною Радою, такі особи не зможуть оформити собі нові українські паспорти в консульствах.
Народний депутат Олександр Горенюк спрогнозував, що в Україні нові правила мобілізації, які передбачає внесений до Ради законопроєкт №10378, почнуть діяти не раніше весни. Розгляд документа може тривати до кінця січня. А наберуть чинності нові правила через місяць після цього.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.