“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Російські ультранаціоналісти звинувачують Кремль у бездіяльності
Російські ультранаціоналісти висловлюють занепокоєння щодо здатності Кремля запобігти у РФ новим терористичним актам. Вони також не вірять у вирішення проблеми етнічної та релігійної напруженості в Росії, особливо після терактів у Дагестані 23 червня.
Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW). Зазначається, що ультранаціоналісти РФ поширюють історії про переслідування російського лікаря через конфлікт щодо нікабу, який, за їхніми словами, спричинений екстремістами для поглиблення напруженості в регіоні. Ультранаціоналісти також критикують дагестанських чиновників за допущення радикальних салафітів-джихадистів в суспільне життя республіки. Їхня дискусія щодо заборони нікабу в Росії викликає здивування, оскільки мусульман, які його носять, у країні не багато.
На думку ISW, ультранаціоналісти використовують це як тему для критики влади за її недостатні дії щодо запобігання терористичним загрозам від мусульманських меншин у Росії.
"Занепокоєння російських ультранаціоналістів питанням нікабу, схоже, є для них темою для розмови, щоб висловити своє сприйняття екстремістської загрози, яка виходить від російських мусульманських меншин, і щоб критикувати російську владу за те, що вона робить недостатньо для запобігання неминучих, на думку ультранаціоналістів, терористичних атак у майбутньому", – йдеться у звіті.
На думку аналітиків, російські націоналістичні класи будуть й надалі висловлювати побоювання щодо проведення терактів, що посилюватиме етнічну та релігійну напруженість.
23 червня в Республіці Дагестан сталася серія терористичних актів, які включали напади на поліцейських у столиці Махачкалі та місті Дербент, а також на синагогу і православну церкву. У результаті одного з нападів загинув священик.
У Дербенті на вулиці була виведена бронетехніка, щоб забезпечити безпеку. Загалом внаслідок атак загинуло 15 російських поліцейських.
В терактах брали участь сини Магомеда Омарова, очільника Сергокалинського району Дагестану, якого затримали силовики. Не виключено, що організація "Ісламська держава" могла стояти за організацією цих терактів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.