"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Також працівники ТЦК пришли до кафедрального собору УПЦ в Кам'янці-Подільському
У селі Должок під Кам’янець-Подільським чоловіки 19 серпня зібралися йти на хресну ходу у Почаїв, яку заборонила проводити Тернопільська обласна військова адміністрації. Там вірянам почали вручати повістки.
Про це повідомляє “Союз православних журналістів”. Відомо, що з храму Різдва Богородиці у селі Довжок і починається традиційна хресна хода до Почаївської лаври. Там і з’явилися представники ТЦК, які роздавали повістки чоловікам.
Крім того, працівники військкомату пришли до кафедрального собору УПЦ в Кам'янці-Подільському, де також зібралися віряни. Поліція оточила будівлю та змусила вийти за межі території усіх людей, які приїхали у місто.
Нещодавно голова Тернопільської ОВА Володимир Труш заявив, що Рада оборони області заборонила хресну ходу до Почаєва. Таке рішення ухвалили через можливі провокації та на основі рекомендацій поліції, нацгвардії, СБУ, начальника ТЦК та СП.
В Україні продовжується масова мобілізація через повномасштабну російську агресію. У Верховній Раді пропонують змінити порядок видачі повісток, дозволивши робити це домовласникам та представникам комунальних підприємств. Відповідний законопроєкт під номером 9566 вже зареєстрований на сайті українського парламенту. Наразі він знаходиться на стадії підготовки та ознайомлення з боку профільного комітету.
Серед інших нововведень, які пропонуються в законі - право на проходження свого роду альтернативної служби. Так, автори документу прямо визнають, що практика з масової роздачі повісток прямо на вулицях та силового способу доставлення громадян до військкоматів є неефективною.
"Старання примусом та погрозами мобілізувати громадян на військову службу негативно позначається на економіці, призводить до непотрібної соціальної напруги, а також створює приємне для ворогів враження, ніби в Україні не вистачає сміливих патріотів, які готові захищати Вітчизну", - сказано в законопроєкті.
На думку авторів, їхній закон має врегулювати питання з тими, хто не готовий воювати з тих чи інших причин чи переконань. Таким громадянам пропонується написати відповідну заяву та надати її в ТЦК. Цих людей залучатимуть до робіт, які мають оборонний характер та забезпечують функціонування національної економіки в умовах військового стану.
Раніше ми писали, що можна і чого не слід робити при отриманні повістки на робочому місці. Також "Інформатор" повідомляв про ті категорії населення, які можуть не йти до ТЦК після отримання повістки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.